Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: 1 ... 3 4 [5]   Dol

Avtor Tema: Prekomerno spanje  (Prebrano 4598 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

klawdyy

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 736
Re: Prekomerno spanje
« Odgovor #60 : torek 19 april, 2011, 23:54:29 23:54 »

Najlepša hvala vsem za nasvete. Binči se ponavadi zbudi okrog petih samo, ko je čas za na wc in če je takrat v kletki pač zaspi nazaj in ponavadi nič ne teži oz. prejšnji teden ga je še nekaj metalo samo je hitro odšel nazaj spat. Prejšnji teden, če sem ga imela ponoči zunaj smo še imeli vsaj dve urne akcije, ta teden je pa vse bolj len. Bom zdaj malo bolj spremljala pa bom videla kako bo naprej. Se je pa zelo spremenil od takrat, ko je prišel k nama in bi se samo še crkljal in bog ne daj da bi se zgodilo, da ne bi zaspal v naročju, ker ni noben drug prostor dovolj dober zanj. Je pa res, da je bil konec prejšnjega tedna ob svoj kufer, kjer je cele dneve spal, saj je začel gristi gumo na njem in se od takrat sploh ne more nikjer naštimat za spanje.

Aha zdajle se je začelo... :D gremo v akcijo :D
Evidentirano

klawdyy

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 736
« Odgovor #61 : sreda 20 april, 2011, 00:22:25 00:22 »

No je bilo treba samo na wc pa visečko za moje naročje zamenjat, tako da sedaj spimo naprej  :)
Evidentirano

dihurčica

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 602
« Odgovor #62 : sreda 20 april, 2011, 07:19:55 07:19 »

Pri meni sta pa mojadva pravo nasprotje glede tega. Max bo čez dan kakšne dve ure buden, Neo bo pa cele dneve prespal, samo par krogov bo naredil in se zavlekel nazaj spat. :D Ponoči pa nevem koliko časa sta zbujena, ker spita v drugi sobi. ;) Drugače ju pa nič ne zbujam. Počakam, da se sama zbudita, se igram z Maxom in ko hoče spat, gre. Neo je pa seveda druga zgodba, ker ga igrače oz. igranje ne zanima.  ;)
Evidentirano

nastja

• zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 283
« Odgovor #63 : sobota 23 april, 2011, 20:12:07 20:12 »

Ste pa lahko srecne :)!!!!
Nas Vasko bi bil pa lahko kar cel dan buden, oz. ce ne pretiravam, pa vsaj pol dneva.
Po 2uri zjutraj, pa od 17.00 do konca :D
Ju pa mi tudi zbudimo, ce kak dan predolgo spita, ker drugace zna bit reeees tecen. Spita pa potem vso noc kot  :baby:! Tako je to, ja.
Evidentirano

tamara69

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 19
Odg: Prekomerno spanje
« Odgovor #64 : ponedeljek 07 julij, 2014, 13:18:12 13:18 »

Živjo :)

Potrebovala bi nasvet...naša Miša je bila prejšnji teden na počitnicah (sej ne vem, če ima to kakšno povezavo s tem) pri gospodični Jalli in od kar sva jo v petek prinesla domov ves čas spi. Prej se to ni nikoli zgodilo, ker je res pooooolna energije in drugače sploh nima obstanka, zdaj pa jo je treba prav zbudit, da sploh prileze ven iz kletke, gre na wc, nekaj pojest in po tem takoj nazaj spat, med tem ko je prej vsako jutro komaj dočakala, da sva vstala in jo spustila :hm:

Sicer jé normalno, če jo malo posiliš se tudi začne igrat in gagat (vrečke so še vedno svete :D) ter skakat naokol, vendar to traja max par minutk, potem se pa spet zabubi nazaj v dekco in zaspi. Iztrebki so normalni.

Je pa ravno med mojim pisanjem tega posta priletela iz kopalnice z vatko v ustih in jo hitela skrit za kavč, tko da mogoče pa bo počasi :cheese:

Ampak vseeno, ima mogoče kdo kakšno idejo v čem bi bila težava oz če to sploh je težava :?: mogoče je bil prejšnji teden samo malo prenaporen zanjo, vendar me vseeno skrbi, ker to res ni v njeni navadi...

Hvala za odgovore že v naprej
Evidentirano

Andja

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.730
« Odgovor #65 : ponedeljek 07 julij, 2014, 22:07:30 22:07 »

Ena od možnosti je tudi, da ji je prevroče :?:
Evidentirano
Kar je dano, je v pesku zakopano.... Sulplaaaajz!!!!

jasmina

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 429
« Odgovor #66 : torek 08 julij, 2014, 10:39:38 10:39 »

Depresivna je, ker je konec počitnic :D Al jo pa na novo pridobljeni grami mal omejujejo ;)
Evidentirano
It is not part of a true culture to tame tigers, any more than it is to make sheep ferocious. (Henry David)

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #67 : torek 08 julij, 2014, 16:09:26 16:09 »

Ce sem prav izracunala, je stara priblizno tri leta? Mogoce ne bi bilo slabo malo preveriti stanje glukoze v krvi.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

tamara69

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 19
« Odgovor #68 : četrtek 10 julij, 2014, 12:18:10 12:18 »

Oktobra naj bi bla stara 3 ja...ok, prideva naslednji teden na pregled. Hvala za nasvete :thnx:

Haha Jasmina, pridemo hmal spet kej naokol, mogoče vs pa res pogreša :cheese:
Evidentirano
Strani: 1 ... 3 4 [5]   Gor