Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1]   Dol

Avtor Tema: Steklena volna  (Prebrano 580 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

klawdyy

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 736
Steklena volna
« : ponedeljek 19 marec, 2012, 09:20:49 09:20 »

Tori mi je danes zjutraj ušla za regal. Nimam pojma kako je prišla zadaj, ker je bilo vse tako zadelano, samo očitno je nekomu od tistih treh pač uspelo regal porinit stran od stene. No za regalom je steklena volna po kateri je rila. Nimam pojma ali je kaj požrla/vdihnila in sem sedaj cela panična. Ali lahko samo z vdihavanjem pride do zastrupitve? Na kaj moram biti pozorna sedaj? Ali naj kljub vsemu kar letim z njo k veterinarju?
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
Odg: Steklena volna
« Odgovor #1 : ponedeljek 19 marec, 2012, 09:30:58 09:30 »

Ce ni nobenih sprememb v vedenju - mocno kihanje/kasljanje, ... potem ne panicari. Ce bos slisala kaksno cudno dihanje, jo pa pelji tja. Neke preventive itak ni, pljuc se ji ne da "sprat" ali "posesat", ce bi kaksen delcek prisel pregloboko in se ne bo izlocil sam (s kihanjem/kasljanjem) pa se potem ukrepa z zdravili (za zdravljenje vnetja, ki zaradi tega tujka nastane).
Enako je za primer, ce je kaj pozrla - dokler iztreblja normalno, je zivahna, ima normalen apetit ... nimas kaj hodit. Lahko jo edino nafutras s pasto, ce je res kaj pozrla, da pospesis prebavo.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

klawdyy

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #2 : ponedeljek 19 marec, 2012, 09:36:50 09:36 »

Ok hvala Maja, si me malo pomirila. Bom pozorno spremljala njeno vedenje pa upam, da bo vse OK. Čisto vedno mi mora nekdo nekaj uštimat, ko se mi mudi v službo  :wall: Očitno bom morala vse na steno pribit, da bo potem mir   :P
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #3 : ponedeljek 19 marec, 2012, 10:16:59 10:16 »

Samo da ti ne bodo potem stene skupaj z vsem podrli ...  :P :cheese:
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

klawdyy

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #4 : ponedeljek 19 marec, 2012, 11:28:59 11:28 »

Ja, saj ni dvakrat za rečt :P  Pa vem, da Tori tega ni sama naredila ampak ji je Panč pomagal, ker je najprej z regala vse knjige zmetal, da je bil regal lažji potem ga je pa toliko prekanil od stene, da so vse zatlačene knjige dol popadale. To imajo prav pakt proti meni sklenjen. Banda  :girly:
Evidentirano
Strani: [1]   Gor