Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: 1 2 [3]   Dol

Avtor Tema: Varnost!!!!- na kaj morate biti se posebno pozorni....  (Prebrano 1192 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

aniya

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 470
    • http://www.myspace.com/_aniya_
Re: Varnost!!!!- na kaj morate biti se posebno pozorni....
« Odgovor #30 : četrtek 16 oktober, 2008, 23:50:01 23:50 »

Žiži je bila od rojstva v kletki z tako mrežo (po kateri sta s Tigo nonstop plezali), Vladimir pa ne.  ;)

ampak Žorž ni bil nikoli prej v taki kletki kot Žiži :think: poleg tega pa je "vhod"dvignjen le 10cm  :yes: če pa ne bo šlo, mu pa lahko daš čez hod, kjer so bila prej spuščena vratca npr. tkanino, da si bo pomagal   :)
Evidentirano

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 374
« Odgovor #31 : četrtek 16 oktober, 2008, 23:56:11 23:56 »

Ahaaaaa. Tako torej.

Zdaj mi je jasno! Jaz sem ves čas mislila, da se je zataknil ob kaveljc, s katerim se vrata zapirajo! Bom tudi jaz jutri naredila nekaj podobnega.  :yes:

Hm. Samo še nekaj je. Ti imaš očitno drugačno verzijo kletke - višjo, ker lahko potem vratca zatakneš navzgor. Jaz imam nižjo kletko, tako da moram pogruntat kako bi se jih najlažje zataknilo.
Any suggestions?  :)

Jaz mislim da se ne gre za samo obliko kletke, ampak za njeno višino, imho! Nevem pa kaj si mislila z dvignjenim vhodom? 10cm ni itak nič, to preskoči.
Evidentirano
A righteous man regardeth the life of his beast but the tender mercies of the wicked are cruel.

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #32 : petek 17 oktober, 2008, 00:02:06 00:02 »

Ne ne, moja kletka je enaka, samo je še ena gor, tako da ima 2 nadstropji :ashamed: :drool: tista vratca, ki so bila pa na "strehi" sem snela.... Lahko narediš kak hakeljc na vratca- ne čisto na vrhu/dnu ampak nekje v sredi in potem zatakneš za najvišjo rešetko....

Se pa je Sašo nataknil na ta hakelj od vratc- ampak tistih zgornjih, ki so bila na stropu.... To, da sem zalepila rešetki, je samo preventiva zaradi kosti, ki jo imajo, ker se je očitno to zelo pogosto zgodilo, da so se samčki zataknili- dr. Račnik je imel celo prmer, ko si je  :ferret: odtrgal polovico penisa, ker je pač vlekel naprej in se ni odhaklal z rešetke :scared: :agh: Pa skoraj ni imel kapljice krvi- zelo varljivo! :yes:
Evidentirano
Takle mamo! ;)
Strani: 1 2 [3]   Gor