Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: 1 2 [3]   Dol

Avtor Tema: padec iz višine  (Prebrano 1705 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

c4ndle.light

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.407
Re: padec iz višine
« Odgovor #30 : petek 27 november, 2009, 21:01:19 21:01 »

Hmmm...ali si se res zelo potrudila(in če si se, je to dokaz, da si sposobna pravilno pisati in bi se lahko tega držala) ali pa je pisal Nejc...

Glede pisanja pa mislim da so na forumu neka pravila, ki bi se jih(vsaj približno) lahko poskušala držati in mislim oziroma vem(saj si bila že opozorjena), da nisem edina, ki jo moti tvoj način pisanja.

Glede nesreče pa priznam, da se včasih zgodi, da nam neke stvari pač ne uspe preprečiti. Tako da oprosti za napad, ampak od tega, da bi se lahko bolj trudila glede pisanja pa ne bom odstopala.
Evidentirano

Majci_1

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.190
« Odgovor #31 : petek 27 november, 2009, 21:18:17 21:18 »

Nejc bi se podpisal.
Evidentirano
Maja & Nejc   we love ferrets <3

Andja

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.730
« Odgovor #32 : petek 27 november, 2009, 21:57:57 21:57 »

Glede nesreče pa priznam, da se včasih zgodi, da nam neke stvari pač ne uspe preprečiti. Tako da oprosti za napad, ampak od tega, da bi se lahko bolj trudila glede pisanja pa ne bom odstopala.

Nesreče se dogajajo, res je, zato se pa toliko pogovarjamo tukaj na forumu, da se le-te po možnosti preprečijo. Majci_1, nihče te ne napada zaradi tega, ker ti je dihurček padel. Smo pa vse začudene, da je do tega sploh prišlo.  :hm:

Kar se pa tiče slovničnih pravil in tega, pa so punce tudi mene že kar hitro opozorile preko ZSja. In mislim, da je prav tako. Res je, da vsi tukaj govorimo isti jezik (razen prijateljic s tvoruma, ki pa se tudi zelo uspešno trudijo), ampak za lažje razumevanje je najboljše, da se teh pravil držimo; je veliko lažje razumeti sporočilo.  :read:

Torej, Majci, danes še posebej pocartaj Debelega, da je še živ in zdrav in tvoj. :hearts: In pa seveda, poljupčke Surviverju  :smitten:
 :D
Evidentirano
Kar je dano, je v pesku zakopano.... Sulplaaaajz!!!!

Majci_1

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.190
« Odgovor #33 : petek 27 november, 2009, 22:05:37 22:05 »

Jaz sem delila eno izkušnjo, določeni pa kar napad.

Sory to je zame napad bil. :hm:
Evidentirano
Maja & Nejc   we love ferrets <3

Andja

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.730
« Odgovor #34 : petek 27 november, 2009, 22:26:39 22:26 »

Mene pa tudi zanima kakšna je pri dihurjih razlika v višini med "skočiti dol" in "pasti"? :cheese: Tako, v centimetrih, recimo? 
Predpostavljam, da tam nekje -- kot lahko skoči navzgor, lahko skoči tudi navzdol?  :think:
Evidentirano
Kar je dano, je v pesku zakopano.... Sulplaaaajz!!!!

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #35 : sobota 28 november, 2009, 00:51:01 00:51 »

Jaz skok in padec razlikujem predvsem v tem, da se prvi zgodi namenoma, drugi pa ne. In je pri prvem zival zato nekako bolj pripravljena na reakcijo kot pri drugem. Kot receno, pa dihurji ne zmorejo dobro presoditi globine in zato so posledice lahko vcasih enake.
Sicer pa je absolutno lazje skakat navzdol kot navzgor.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

Dr.Pamet

• zverinica
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 124
« Odgovor #36 : sobota 28 november, 2009, 16:51:15 16:51 »

@Majci_1 : ka se sekiraš......sej ne poznajo vseh podrobnosti niti živali....mi3je vemo kaki so tvoji smrduhci...še posebej Debeli  :cheese: Men tk ni blo čudno ko sn za to slišal.Vem da debeli kr daleč skoči,v višino kot v daljino.Zgleda da je bil radoveden in ga je nekaj razgajalo(kot ponavadi) in ga točno ta radovednost stala skor življenja.
Sem pa tud pozneje videl kak se vama je stiskal,ker je vedel da je naredu napako  :supid:
Nevem zakaj vam je to čudno....če pa je Debeli že dokaj velik,hiter,močan...in zelo rad izziva včasih.Da si je kletko odpru me ne čudi,saj si jo je že večkrat,v kolker jaz vem. Da si je pa okno znal odpret..pa sn bil celo mal presenečen da je že tk sposoben postal.

Naj vam nebo čudno...če je dihur sposoben velik česa naredit(npr. vaš) ,se tud lahk vam to zgodi ko vas ni blizu,mogoče celo kakšna večja pi_Z_darija. So kr lukavi  :ferret: :evilgrin: vsaj js sn jih do sedaj uspel videt v tem kotu obnašanja tudi.

Lp :cheese:
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #37 : sobota 28 november, 2009, 17:29:39 17:29 »

Jaz bom res zacela z brisanjem sporocil, ki bodo pisana v slengu ... Samo opozarjam, da se ne bo kdo cudil, kam izginevajo njegovi posti.
« Zadnja sprememba: sobota 28 november, 2009, 20:08:13 20:08 maja01 »
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

Dr.Pamet

• zverinica
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 124
« Odgovor #38 : sobota 28 november, 2009, 18:13:45 18:13 »

Maja....se trudim.......mal pa je treba šparat na črkah ROTFL
Sicer mam pa ponavadi tu pa tam kako slengovsko besedo  :embarassed: ups
Evidentirano
Strani: 1 2 [3]   Gor