Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1] 2 3   Dol

Avtor Tema: Totally Ferret BITS  (Prebrano 2540 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
Totally Ferret BITS
« : sreda 24 september, 2008, 15:51:34 15:51 »

Kvalitetni priboljški narejeni iz posušenega piščančjega mesa (brez dodatkov). Pri nas se obnesejo. :cheese:
Žal jih še nisem zasledila v nobeni trgovini pri nas. Jih pa imajo na zooplus.de.
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

PilotGirl

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 410
  • Dihurčki so zakon!
Re: Totally Ferret BITS
« Odgovor #1 : petek 26 september, 2008, 21:01:04 21:01 »

Hvala za info! Treba malo Aler prositi, da se kaj uvozijo za dihurcke ;) Bom poskusila tudi jaz nabaviti, da vidim če bo mojima tudi všeč. Seveda, ko zmanjka Thrive cat treats.

Wishmistress

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.246
  • Mama Tvorica
    • www.tvorovi.com
« Odgovor #2 : nedelja 28 september, 2008, 12:37:23 12:37 »

mi ih na Hrvaskem mamo in ja ih redno kupujem nasih haharima ker je to edini treat dostopen na nasem trziscu ki ne vsebuje sladkorja, takega morejo dobit vsi nasi dihurcki.
ce kdo rabi naj pove preden pridem v LJ 5.11. lahko kupim par skatlic (ena stoji okol 65 kuna, ko zvem tocno ceno, javim, mislim da je to oko 9 eura - sori ak sam krivo zracunala, sam bla zelo huda matematicarka v soli :D)

ta teden sam vidla da na stranici proizvajalca Totally F za EU (Bosch Tiernahrung) majo Totally Ferret hrano ki v sebi ma Bitse in upam da bo dostopna tud na Hrvaskem
link je tale http://www.totallyferret.de/de/kat/uid_kategorien/0000125/id_matchcode/totally_ferret_activebits/bop/0/print/false/chksum/5c8a2754145e35acea6f72d80bef59b9/beetools.html
Evidentirano
Blessed is the person who is too busy to worry in the daytime and too sleepy to worry at night

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #3 : nedelja 28 september, 2008, 12:41:18 12:41 »

... (ena stoji okol 65 kuna, ko zvem tocno ceno, javim, mislim da je to oko 9 eura - sori ak sam krivo zracunala, sam bla zelo huda matematicarka v soli)http://www.totallyferret.de/de/kat/uid_kategorien/0000125/id_matchcode/totally_ferret_activebits/bop/0/print/false/chksum/5c8a2754145e35acea6f72d80bef59b9/beetools.html

To je pa precej drago. Na zooplus je cena 3,99 evra. Obe z Majo bova ta teden naročali, tako da se lahko pridružite. Maja bo naročala v sredo (se mi zdi), jaz pa danes ali jutri.
« Zadnja sprememba: nedelja 28 september, 2008, 12:44:26 12:44 Jana »
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 836
  • bibika
« Odgovor #4 : nedelja 28 september, 2008, 12:43:35 12:43 »

No Wish, spet se bom jaz kar javila za rezervacijo, saj se tako ali tako vidimo že zaradi viseče mreže... :cheese: In bi ti bila zelo hvaležna, če ti ne bi bilo odveč tudi to prinesti :).?
Evidentirano
Ferrets leave tiny little pawprints on your heart!

Wishmistress

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Mama Tvorica
    • www.tvorovi.com
« Odgovor #5 : nedelja 28 september, 2008, 12:45:00 12:45 »

ja, vem ... :( zal, nama gre gor 22% DDV-ja in okol 35%-45% carine plus postnina. ko prodajalec gor doda svojo marzo (zarado) ispadne tak. ko narocim z Ferretdepota me radi carine in DDV-ja ter stroski dostave ispadne ravno taka cena. obupno  :P

@bibika, a ti ni ceneje narocit s tega webshopa ? meni je vseeno, ampak, ko mas moznos ustparat koji eurcek...prisparaj
Evidentirano
Blessed is the person who is too busy to worry in the daytime and too sleepy to worry at night

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • bibika
« Odgovor #6 : nedelja 28 september, 2008, 12:47:43 12:47 »

Ja ampak se mi ne splača, ker pride isto se mi zdi, saj nimam drugega kar bi naročila in je poštnina 5 eur...  No saj konec koncev je res vseeno... Pride isto...
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #7 : nedelja 28 september, 2008, 12:51:59 12:51 »

Če se z naročilom komu pridružiš se ti sigurno izplača, ker si potem deliš stroške poštnine. Če naročiš še kaj drugega pa še toliko bolj, ker je potem poštnina skoraj zanemarljiva (če primerjaš s cenami pri nas).
Evidentirano

Wishmistress

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Mama Tvorica
    • www.tvorovi.com
« Odgovor #8 : nedelja 28 september, 2008, 12:53:43 12:53 »

Če se z naročilom komu pridružiš se ti sigurno izplača, ker si potem deliš stroške poštnine. Če naročiš še kaj drugega pa še toliko bolj, ker je potem poštnina skoraj zanemarljiva (če primerjaš s cenami pri nas).

se strinjam.
ce bos vseeno zelela eno skatlico z HR, samo mi javi.
Evidentirano

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • bibika
« Odgovor #9 : nedelja 28 september, 2008, 12:54:29 12:54 »

No mogoče imaš pa res prav... Bomo počakali za tele priboljške, da bo kdo drug tudi naročal... :cheese:
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #10 : nedelja 28 september, 2008, 12:55:03 12:55 »

... (ena stoji okol 65 kuna, ko zvem tocno ceno, javim, mislim da je to oko 9 eura - sori ak sam krivo zracunala, sam bla zelo huda matematicarka v soli)http://www.totallyferret.de/de/kat/uid_kategorien/0000125/id_matchcode/totally_ferret_activebits/bop/0/print/false/chksum/5c8a2754145e35acea6f72d80bef59b9/beetools.html

To je pa precej drago. Na zooplus je cena 3,99 evra. Obe z Majo bova ta teden naročali, tako da se lahko pridružite. Maja bo naročala v sredo (se mi zdi), jaz pa danes ali jutri.

Evidentirano

Wishmistress

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Mama Tvorica
    • www.tvorovi.com
« Odgovor #11 : nedelja 28 september, 2008, 12:58:09 12:58 »

a obstaja moznost da se jaz pridruzim temu narocevanju ker mi je zlo vsakih ko moram platit porez in carino pri nas :( ... lahko eure uplatim na paypal account al pa kaj takega. (hehehe kako se situacija obrnila ? z mednarodnega svercerja priboljskih sam se modificirala v sopingholicara)
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #12 : nedelja 28 september, 2008, 12:59:57 12:59 »

Mojemu naročilu se brez problema pridružite. :yes: Bom tako ali tako naročala polno stvari (upam samo, da bodo prispele v boljšem stanju kot zadnjič). Bo pa kot sem rekla, naročala tudi Maja tako da se lahko po želji pridružite kateri od naju. .:)
Evidentirano

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • bibika
« Odgovor #13 : nedelja 28 september, 2008, 13:01:44 13:01 »

Ja...Jana jaz bi se kar pridružila tebi, saj zdaj vem kje pa kako... :cheese: (Ferret Bits kar dvakrat :)) Pa sporoči, ko boš naročila... :drool:
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #14 : nedelja 28 september, 2008, 13:02:33 13:02 »

...
ta teden sam vidla da na stranici proizvajalca Totally F za EU (Bosch Tiernahrung) majo Totally Ferret hrano ki v sebi ma Bitse in upam da bo dostopna tud na Hrvaskem...

Tudi to hrano imajo na zooplus-u, tako da če potrebuješ.... 8) Cena pa je 17,95 evra za 1,75 kg.
Evidentirano
Strani: [1] 2 3   Gor