Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: 1 [2] 3 4 ... 6   Dol

Avtor Tema: Pasta kot priboljšek  (Prebrano 4835 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
Re: Pasta kot priboljšek
« Odgovor #15 : ponedeljek 06 oktober, 2008, 22:17:06 22:17 »

Jaz sem ravno prejšnji teden videla navaden vazelin v DM-u. :) V taki škatlici kot krema za obraz in se mi je zdel smešno poceni. :blik: Veliko ceneje kot malt pasta. Bi bilo vredno preizskusiti na naših zverinah. ;)
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #16 : ponedeljek 06 oktober, 2008, 22:25:45 22:25 »

Saj dozira se ga verjetno isto, ne? Jah, potem bomo pa šli po enega v DM, da sprobamo to čudo.... Mogoče bo pa le delovalo .:)
Če ne, nam pa še vedno ostane surovo meso- Saš je čisto nor nanj, dobi ga pa ponavadi kot nagrado :yes: :cheese: ;) Se bo 1x uprl in ga nehal jest samo zato, ker mora vedno nekaj naredit za to da ga dobi :evilgrin: :cheese: ROTFL
Evidentirano
Takle mamo! ;)

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #17 : ponedeljek 06 oktober, 2008, 22:32:49 22:32 »

Drugace pa je taurin dodan vsem kvalitetnim briketom za dihurje in macke.
Probaj najprej s kaksnim navadnim Labellom, eni kar "padejo" nanj, drugi pa vihajo nos in jih sploh ne zanima ... Mislim, da bi tak "plain" vazelin morali imeti v kaksni lekarni.
m.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #18 : sreda 08 oktober, 2008, 13:29:40 13:29 »

Jaz sem ravno prejšnji teden videla navaden vazelin v DM-u. :) V taki škatlici kot krema za obraz in se mi je zdel smešno poceni. :blik: Veliko ceneje kot malt pasta. Bi bilo vredno preizkusiti na naših zverinah. ;)

No, omenjeni vazelin sem danes kupila. Škatlica (125 ml) stane 1,25 eura, kar je precej ceneje kot malt pasta (Gimpet malt soft extra, 220 g = 8 eurov). Zadevo sem še poslikala, da boste vedeli kako izgleda, če se boste slučajno odločili za nakup. :yes:

Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

ursika_ursi

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.110
    • Photobucket
« Odgovor #19 : sreda 08 oktober, 2008, 13:44:27 13:44 »

Biba kar viha nos, ko ji ponudim pasto :tongue::hm: Pa sem poskusila že 3 različne... :think: Bom še ta navadni vazelin kupila, če ji bo mogoče to všeč :think:
Evidentirano

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 374
« Odgovor #20 : sreda 08 oktober, 2008, 17:57:24 17:57 »

Danes sem bila v DM-u (pri kliničnem centru) in omenjenega proizvoda niso imeli. Morda bo v kakem drugem več sreče.
Evidentirano
A righteous man regardeth the life of his beast but the tender mercies of the wicked are cruel.

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #21 : sreda 08 oktober, 2008, 18:04:36 18:04 »

Danes sem bila v DM-u (pri kliničnem centru) in omenjenega proizvoda niso imeli. Morda bo v kakem drugem več sreče.

Jaz sem ga danes kupila v DM-u v Cityparku (BTC), prejšnji teden pa sem ga videla tudi v DM-u v hali A (BTC).
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #22 : četrtek 09 oktober, 2008, 17:09:04 17:09 »

Nike in Willy sta danes degustirala zgoraj omenjeni vazelin in sta ga oba polizala s prsta. :cheese: Willy je bil sicer malo manj navdušen, ampak je pri vseh priboljških tako. :rolleyes:
Evidentirano

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #23 : četrtek 09 oktober, 2008, 18:01:30 18:01 »

Ha, res sta polizala vazelin, sploh ne morem verjet!

Jana, misliš da je 3 mesece mlad dihur še premlad za vazelin? Sploh nevem namreč, na koliko časa naj bi se "čistilo" hairballe.  :think:
Evidentirano
A righteous man regardeth the life of his beast but the tender mercies of the wicked are cruel.

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #24 : četrtek 09 oktober, 2008, 19:30:05 19:30 »

Kolikor vem ni starostne omejitve za vazelin. To je samo namesto malt-paste. Je bolj zdravo, ker nima dodatkov. Več ti bo pa Maja povedala (še nisem tak strokovnjak kot ona).  ;)
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #25 : četrtek 09 oktober, 2008, 23:44:35 23:44 »

Ni premlad, ampak dokler ima tezave s prebavili se vazelina, raznih past in teh zadev izogibaj. Njihova funkcija je namrec predvsem v tem, da "podmazejo" prebavo, tvoj dihur pa ima tezave ze brez tega ..
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

ursika_ursi

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.110
    • Photobucket
« Odgovor #26 : petek 10 oktober, 2008, 09:44:05 09:44 »

Maja, kaj pa misliš da naj jaz svoji zbirčni smrkljici ponudim, ker pasta ji nekak ne diši :think: Sem poskusila že 3 ali štiri različne pa nad vsemi viha smrček :batine: Malo poliže, se obrne in gre vstran :supid:
Evidentirano

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #27 : petek 10 oktober, 2008, 11:04:58 11:04 »

Se mi je zdelo da je premlad, pa tako ali tako ima še bolj baby dlako.  :yes:
Sem pa vseeno danes kupila vazelin, ker ga potem sigurno ne bo več.  :cheese:
Evidentirano

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #28 : petek 10 oktober, 2008, 12:36:52 12:36 »

Citat
ker ga potem sigurno ne bo več. 

Vazelin je bil, je in bo ostal :cheese: Tako hitro ga pa spet ne bo zmanjkalo ROTFL ROTFL Če ne, bodo pa itak nove pošiljke dobili.
Evidentirano
Takle mamo! ;)

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #29 : petek 10 oktober, 2008, 13:06:07 13:06 »

hmm ma tega vazelina sploh nimajo povsod - jaz ga v drugem dm-u nisem dobila, razen v cityparku. Pa tudi ko sem danes vprašala je prodajalka rekla - mislim da vem katerega misliš, če ga še ni zmanjkalo.  :cheese:
Evidentirano
Strani: 1 [2] 3 4 ... 6   Gor