Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1] 2 3   Dol

Avtor Tema: Nevtralizator neprijetnih vonjav  (Prebrano 3505 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
Nevtralizator neprijetnih vonjav
« : nedelja 24 oktober, 2010, 14:54:15 14:54 »

Ima kdo pozitivne izkušnje s kakšnim nevtralizatorjem vonjav in ga lahko priporoči. Jaz zaenkrat uporabljam Oust (električni) in sem kar zadovoljna. Bi pa rada poskusila še kaj.
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

Anja

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 561
Evidentirano

Andja

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.730
Re: Nevtralizator neprijetnih vonjav
« Odgovor #2 : nedelja 24 oktober, 2010, 20:23:00 20:23 »

Maja01 mi je povedala za neke dišeče svečke, ki menda tudi to počnejo.. Pa se ne spomnim imena proizvajalca. :?:
Evidentirano
Kar je dano, je v pesku zakopano.... Sulplaaaajz!!!!

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #3 : nedelja 24 oktober, 2010, 20:32:37 20:32 »

Yankee candles. Ampak morajo biti prizgane, cesar jaz v svoji odsotnosti ne bi pocela.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #4 : nedelja 24 oktober, 2010, 20:39:41 20:39 »

Yankee candles. Ampak morajo biti prizgane, cesar jaz v svoji odsotnosti ne bi pocela.

Pri meni to ne pride v poštev.  :hm:
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #5 : nedelja 24 oktober, 2010, 20:40:45 20:40 »

Bio Fresh!!!
http://www.malezivali.com/cgi-bin/stran.pl?templ=0&id=2&st_strani=0&izris=pisiHTML&trgKaj=poglejArt&st_art=4188&izrisTrg=trgArt

Pa si zadovoljna s tem? Mi smo ga namreč imeli (oz. se še nekje valja) pa nisem opazila posebnega učinka. :huh:
Evidentirano

Andja

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.730
« Odgovor #6 : nedelja 24 oktober, 2010, 20:54:21 20:54 »

Ja, se strinjam, svečk ne moreš imeti prižganih, ko te ni v sobi. :old:

Drugače je pa meni tole všeč. http://www.shoppingpoint24.com/a-50617618/?ReferrerID=9?campign=SP24preisroboter
Je sicer zgolj dišava, ampak mi je všeč zaradi tega, ker ne koristi stisnjenega zraka - raje uporablja naravni proces absorbcije eteričnega olja v palčke, ki potem lepo odišavijo sobo. Da se jih dobiti v Müllerju za 5eur.
Evidentirano
Kar je dano, je v pesku zakopano.... Sulplaaaajz!!!!

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #7 : nedelja 24 oktober, 2010, 21:12:28 21:12 »

In ful lepo disijo :smitten:. Nimam pa pojma koliko in ce nevtralizirajo vonj nekastriranega dihurja ...

Pri vseh vrstah disav je potrebno vzeti v obzir, da lahko dihurjem povzrocijo tezave. Njihov vonj je namrec veliko bolj razvit in jih torej vse disave lahko mocno drazijo. V najslabsem primeru lahko povzrocijo tudi tezave z alergijami, dihanjem, astmo, ...
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #8 : nedelja 24 oktober, 2010, 21:16:17 21:16 »

Ko smo že ravno pri Yankee Candles... Mogoče katera ve, če se pri nas dobi tole (klik). :?:
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #9 : nedelja 24 oktober, 2010, 22:25:37 22:25 »

Ko smo že ravno pri Yankee Candles... Mogoče katera ve, če se pri nas dobi tole (klik). :?:

Mislim, da sem odkrila v trgovini Čar arome v BTC-ju. Grem ob prvi priliki preveriti.  :)
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #10 : nedelja 24 oktober, 2010, 22:26:52 22:26 »

Mislim, da ja, ampak nisem prepricana. Trgovina z najvecjo izbiro Yankee C. (Hana shop in shop - so uvozniki) je v Koloseju . Odprti so vsak dan od 14h do 21h.
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #11 : nedelja 24 oktober, 2010, 22:28:00 22:28 »

Torej preverim še tam. Tnx.  :thnx:
Evidentirano

Anja

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 561
« Odgovor #12 : ponedeljek 25 oktober, 2010, 10:07:22 10:07 »

Bio Fresh!!!
http://www.malezivali.com/cgi-bin/stran.pl?templ=0&id=2&st_strani=0&izris=pisiHTML&trgKaj=poglejArt&st_art=4188&izrisTrg=trgArt

Pa si zadovoljna s tem? Mi smo ga namreč imeli (oz. se še nekje valja) pa nisem opazila posebnega učinka. :huh:

Meni se zdi da super deluje. Akuma je fuuuul smrdel ... dala eno vrecko direkt na kletko ... nobenega vonja vec po enem dnevu .. ze po parih urah je bil smrad dosti manjsi ...
Definitivno vredno 7 eur ... sploh ce gledas da 2 leti deluje ... je pa treba dat na 2 meseca al kolko v pecico ali na sonce ...
Evidentirano

ursika_ursi

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.110
    • Photobucket
« Odgovor #13 : ponedeljek 25 oktober, 2010, 10:11:55 10:11 »

Uau, super tema :goodpost:
Jaz sem pred dvema letoma kupila ta Bio Fresh pa sploh ne opazim nobene izboljšave, čeprav mi visi nad kletko :pinch: Zdaj pa tudi iščem neki osvežilec, Oust in take stvari ne pridej v poštev, ker Adam zeloooo zeloooo smrdi :sick: :sick: Bojim se predvsem tega, kar je Maja napisala- problemi z dihali, alergije, astme :hm: Razmišljam o tem, ampak ne vem koliko bi to ''prekrilo'' Adamov vonj :?:
Evidentirano

Masa

• moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.495
« Odgovor #14 : ponedeljek 25 oktober, 2010, 11:48:29 11:48 »

Jaz ne uporabljam nobenih disalcev. Res pa je da nimam vec nobenega gonecega smrduha :seehearspeak:

So mi pa zelo vsec tiste lesene palicice, ki jih namocis v majceno vazo (oz. tista steklena zadeva. Kozarec? ) in potem disijo. V body shopu jih imajo ze mi zdi...

Evidentirano
Strani: [1] 2 3   Gor