Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1] 2 3 ... 7   Dol

Avtor Tema: WC!!!  (Prebrano 7223 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 836
  • bibika
WC!!!
« : sreda 22 oktober, 2008, 20:52:05 20:52 »

Sem naletela na eno zanimivo obliko WC- ja, ki je še nikoli nisem zasledila in izgleda še kar praktična in zanimiva, če izpustite dejstvo da dihur spi notri LOL ROTFL! :think:?!

Evidentirano
Ferrets leave tiny little pawprints on your heart!

ursika_ursi

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.110
    • Photobucket
Re: WC!!!
« Odgovor #1 : sreda 22 oktober, 2008, 20:55:19 20:55 »

ROTFL ROTFL Kje pa si to našla? ROTFL ROTFL Je pa praktična ker ima višji rob :yes: :cheese:
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #2 : sreda 22 oktober, 2008, 22:09:04 22:09 »

Meni se zdi pa precej enak trikotnemu ...
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #3 : sreda 22 oktober, 2008, 22:23:10 22:23 »

Saj osnova je kot pri 3kotnem, samo da ima dihur tukaj več prostora :think: Meni se zdi še kar praktičen :huh: Treba bi bilo sprobat....
Evidentirano
Takle mamo! ;)

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 374
« Odgovor #4 : četrtek 23 oktober, 2008, 03:05:31 03:05 »

Meni izgleda tale wc idealen! Je kotni (kar je super), dihur pa lahko cel zleze noter (nekateri imajo pač probleme s tem, da ne morejo celi noter, pa zato raje opravijo potrebo zunaj - pri Vladimirju je že tako.  :rolleyes:).
Evidentirano
A righteous man regardeth the life of his beast but the tender mercies of the wicked are cruel.

ursika_ursi

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • Photobucket
« Odgovor #5 : četrtek 23 oktober, 2008, 09:48:47 09:48 »

Citat
nekateri imajo pač probleme s tem, da ne morejo celi noter, pa zato raje opravijo potrebo zunaj

Biba je ena izmed njih- rabi veeliiiiiko maneverskega prostora, tako da smo nabavili večji wc- tisti ''pladenj'', ki je na eni strani odprt-in zdaj ni več problema :cheese: :yes: :D
Evidentirano

aniya

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 470
    • http://www.myspace.com/_aniya_
« Odgovor #6 : četrtek 23 oktober, 2008, 14:55:52 14:55 »

hmmm...meni se pa zdi zgornji wc precej delikaten...verjetno bi ga bilo treba sprobati :yes: se mi pa zdi, da je ob straneh dosti neizkoriščenega prostora, oz novi koti zunaj wcja, ki bi jih kakšen dihur(moja je med njimi  :supid: ) lahko uporabil kot kot wc   :rolleyes: Poleg tega eni  :ferret: začnejo ritensko hoditi-ne le do prvega(najvišjega) roba kotnega wcja ampak še naprej(do drugega roba)...in potem se zgodi, da kakec pristane na zunanji strani wcja, čeprav je dihur v wc-ju (kakica pade čez :supid: )...je pa res, da ima ta wc le en kot...namesto ostalih 2h, ki jih dobimo pri kotnem, je tukaj polkrog :idea: to bi bilo zanimiiivooooo :cheese: :yes: ::)
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
« Odgovor #7 : četrtek 23 oktober, 2008, 15:00:14 15:00 »

Biba je ena izmed njih- rabi veeliiiiiko maneverskega prostora, tako da smo nabavili večji wc- tisti ''pladenj'', ki je na eni strani odprt-in zdaj ni več problema :cheese: :yes: :D

Kje pa ste kupili ta wc? Jaz bi namreč potrebovala še dodatni zunanji wc, ker jima eden očitno ni zadosti. :rolleyes:
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 374
« Odgovor #8 : četrtek 23 oktober, 2008, 16:56:21 16:56 »

Tudi jaz bi rabila zunanji wc (in to nujno!)..ampak takšnega, ki se ga nekako da pritrditi na steno, ker čim ni pritrjen, začne s tem wcjem početi vse kar se le da (premetavanje, potiskanje, praskanje...itd.).. Je pa priden, ker uporablja samo en kot (torej kot je Maja enkrat omenila - v vsakem prostoru samo en kot  :)).
Evidentirano
A righteous man regardeth the life of his beast but the tender mercies of the wicked are cruel.

ursika_ursi

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • Photobucket
« Odgovor #9 : sobota 25 oktober, 2008, 14:23:35 14:23 »

Jaz sem wc kupila v Tukanotu :cheese: je kot pladenj, na eni strani ima pa malo nižjo stranico, da lahko gre :ferret: not :yes:
Evidentirano

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • bibika
« Odgovor #10 : nedelja 26 oktober, 2008, 13:01:07 13:01 »

No, jaz sem včeraj kupila nov wc (da mi tista zelena ne bo več sekala!!! ;))... Kupila sem ga v Hura (v Črnučah - zraven Mercator bela tehnika)! Zanj sem dala 2,50 evra!!! In sem dobila zraven še lopatko! ;) :drool:
Izgleda pa tako:

Evidentirano

R4

• Član društva
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 278
« Odgovor #11 : nedelja 26 oktober, 2008, 13:08:29 13:08 »

A pa ti gre v to stranisce?
Midva imava sicer vsa stranisca po celem stanovanju taka kot imas tu spodnji del (v kopalnici-njuni spalnici in v vsaki sobi po enega) ampak sva ta beli pokrov morala odstraniti in Miha je po eno stranico odrezal, da lahko hodita v wc. Ker, ce si nasa dva predstavljam, ko zacneta hoditi ritensko ni variante, da bi oviro preskocila, ampak bi se prej ob njej ustavila.
Evidentirano

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • bibika
« Odgovor #12 : nedelja 26 oktober, 2008, 13:11:26 13:11 »

Moja najprej cela zleze v WC, povoha kateri kot je tisti pravi in se naštima! Nimamo nobenih problemov! Take probleme smo imeli z trikotnim, ko ni cela zlezla notri in je ritensko zadela ob rob wc-ja in se podelala pred wc-jem! Boni pa nima nikakršnih problemov niti z trikotnim! ;)
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #13 : nedelja 26 oktober, 2008, 13:59:46 13:59 »

Moji ga ne bi uporabljali, ker je previsok.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • bibika
« Odgovor #14 : nedelja 26 oktober, 2008, 14:02:23 14:02 »

A resno? :huh:
"Svašta"! LOL
Potem sem pa še kar v redu skozi prišla glede WC-ja! ;) :cheese:
Meni je tak všeč, ker ne more ravno vsega peska ven zmetati, če se že ravno odloči to narediti ::) :cheese:!
Evidentirano
Strani: [1] 2 3 ... 7   Gor