Kosovir, zavod za oskrbo in pomoč živalim ter osveščanje > Živali v naši oskrbi

maček Boris

(1/5) > >>

maja01:
Tale vaski posebnez se je naselil na nasi terasi in se ne da motit ... :rolleyes: V bistvu se je prodal za eno skledo hrane in zdaj tezi za notri (kamor pa ne more).

Prijazen, rjavotigrast, star dobro leto. Pred oddajo bo testiran na FIV/FeLV, cepljen in kastriran.
Oddaja se s posvojitveno pogodbo zavoda Kosovir.
Išče dom - 040 395 995.

žiži:
Posebnež  :smitten:
Glede na napisano si je dom kar sam izbral  :fiii:

Masa:
Lep  :smitten:

maja01:
K nam notri ne more. Vse ima svoje omejitve in s stevilom mack smo jih mi dosegli. Ce pride kaksen pocitnikar (to je en muc, ki redno hodi), ali ce je kaksen zacasnik, ki vem, da bo sel v doglednem casu naprej, ni problema, tisto potrpimo. Sicer vsak tak prihod moje kar zdela, imajo pac med seboj vzpostavljen en red in hierarhijo in prislek jo vedno sesuje. Za Mini to pomeni izbruh macjega nahoda, za MAkisa markiranje, vsi so pa "na**kani". Ampak saj pravim, za krajse obdobje ni problema. Na daljsi rok/za vedno pa ne pride v postev, ker si se enega macka (oz. se ene zivali) niti ne zelim.

Ni mi problem ga imeti zunaj in mu stresti tisti dve salci hrane dnevno, bolj mi ga je skoda, ker ful isce stik z ljudmi. Tudi okolje je tukaj dokaj varno (+ vajen ga je), tako da kot zunanjega macka ga itak ne bi oddala, ker je potem zanj bolje, da ostane kjer je.

Zdaj ima na balkonu nastiman pokrit boks z blazino in odejo, dobil je ampulo proti parazitom, pobrala sem mu dva klopa (ta nadloga ocitno se veselo "skace" naokrog), v kratkem postimamo se ostalo. Vecino casa je zdaj v boksu, oz. pride ven, ce jaz pridem ven, bo pa menda (upam  :rolleyes:) pogruntal, da se notri ne da prit, da lahko kljub skledi briketov se vedno skace naokrog po travniku in lovi misi. Pri cemer macki bojda ful uzivajo.

Kako se razume z drugimi macki ne vem, ker z mojimi ni imel stika razen skozi sipo, oz. skozi mrezo na balkonu (ga ne ganejo), ne vm kako reagira na pse, oz. prva reakcija bi verjetno bila pihanje in strah, ampak po mojih izkusnjah se vecina njih, ce je pes skuiran in do mack neagresiven, v nekaj dneh navadi. Dihurjev (razen skozi sipo) ni videl.

Pš1:
Krasen je.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version