Zverinice - Društvo ljubiteljev dihurjev > Društveni čvek

Natečaj MAJICE I

(1/6) > >>

maja01:
Ker ne morem cakati se cel mesec dni, da dobimo potrjene papirje z upravne enote  :rolleyes: odpiram prvi projekt: :cheese:
natecaj za majcke.

Ker vas/nas je veliko, ki se tako ali drugace ukvarjate/mo z oblikovanjem, ne bi smel biti nikakrsen problem, da dobimo par dobrih idej. Pri oblikovanju upostevajte, da mora biti dizajn dovolj enostaven = primeren za tisk, upostevajte, da bo, v primeru, da bo dizajn dvostranski (spredaj-zadaj) cena visja, pri naboru barv upostevajte barve logotipa in barvo majic, ki bo crna (lahko eventuelno, ce bo dovolj kandidatov, se belo razlicico). Pri obliki ste sicer povsem svobodni (z zgornjimi omejitvami), lahko se igrate z logotipom, lahko si izmislite kaksen fajn napis, lahko "ilustrirate", ...

Osnutke do 20. novembra (naslednji cetrtek) posljite na moj mail (admin@zverinice.com, maja@zverinice.com). Potem pa odpremo glasovanje.
m.

bibika20:
OOOOOO.... Zanimivo.... Imam že eno idejo v mislih.... :drool:
Jeeeej...

aniya:
Ajoooiiii...že naslednji četrtek smo 20ga :blik:
drugače pa sem takoj pomislila na ene majčke, ki so sicer namenjene dihurčkom, ampak so se mi določene zdele precej zabavne in sem se jim res nasmejala ::) tukaj si jih lahko ogledate... ;) http://www.ferretcouture.co.uk/TShirts.asp

Jana:
Res so zabavne nekatere od teh majčk. LOL Vendar rabimo dizajn, ki bo vključeval logotip in ime društva.

maja01:
Ne zdaj ta cetrtek, ampak na-a-slednji :D. Cez 10 dni, torej.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version