O dihurjih > Nega

Šampon in parfum za dihurja

(1/10) > >>

Sanja:
Na spletni strani Mr.Peta pod spletno prodajo sem videla, da prodajajo šampon in parfum za dihurje.

Itak sem isti trenutek dobila predsodek o tem - koliko je to sploh dobro za dihurje, prilagam pa linke, če bo morda kdo kaj več vedel o tem in če bo znal po sestavinah kdo povedat,  :read: koliko je to vredu.

Šampon: http://trgovina.mrpet.si/article.asp?ArticleID=17018
Parfum: http://trgovina.mrpet.si/article.asp?ArticleID=17019

LP

Buco:
Jaz sem Devina enkrat skopal s šamponom za mlade muce, pomojem je za enkrat ali dvakrat letno šampon ok... Drugače se pa živali itak same umivajo, vonja pa šampon ne prekrije niti za en dan :D

Sanja:
No tako tudi sama razmišljam,

šampona ne rabim (če je sila imam suhi šampon) pa tudi vonj ni tak vsiljiv ali napačen da bi ga rabila "prekrivat", mi je pa zanimivo, zgleda so dihurčki postali dobra tržna poteza in bodo zanje prodajali vse, ker se pač spalača in ker ni za dobiti.
Da o parfumu ne govorim, hm?

... ampak me zanima kaj pravijo strokovnjaki/nje ki znaj razbrat sestavine.

P.s.: devin :-) hihihi car

Majci_1:

--- Citat: Sanja - petek 23 oktober, 2009, 10:27:16 10:27 ---No tako tudi sama razmišljam,

šampona ne rabim (če je sila imam suhi šampon) pa tudi vonj ni tak vsiljiv ali napačen da bi ga rabila "prekrivat", mi je pa zanimivo, zgleda so dihurčki postali dobra tržna poteza in bodo zanje prodajali vse, ker se pač spalača in ker ni za dobiti.
Da o parfumu ne govorim, hm?

... ampak me zanima kaj pravijo strokovnjaki/nje ki znaj razbrat sestavine.

P.s.: devin :-) hihihi car

--- End quote ---

Jaz uporabljam tole. Potem mi pa dišijo po 2 tedna.
Šampon ma vanilija vonj, parfum pa tudi.
Pa nič jim ne škodi ali pa kej.

Parfum pa ni tak parfum ki je za ljudi. Je bolj voden, kot kakšna dišeča vodica.

Jaz uporabljam pa ni slabo.  :D

ursika_ursi:
Jaz uporabljam točno tale šampon iz Mr. Peta- lepo diši po vaniliji :cheese: Pa Biba se tudi ne pritožuje ::) Dobi zelo puhast kožušček po tem šamponu :buw:
Glede parfuma pa se nisem odločila, se mi zdi, da ga ne rabi- itak lepo diši po šamponu in ker redno menjam njeno posteljnino, po mehčalcu :angel: :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version