O dihurjih > Nega

Ciscenje zob

(1/3) > >>

Masa:
Ker se tega opravila lotevam ze kar en lep cas, me zanima, kaj ostali uporabljate za to?
Z zobnimi krtackami za otroke imam slabe izkusnje, ker so pac prevelike za mali dihurski gobcek. Zobne krtacke za zivali - tiste gumijaste, ki se jih na prst natakne - so popolnoma neuporabne in precej nevarne za prste. Krtacke za pse in macke, tiste ki so deljene na dva dela so tudi prevelike.
Kaj sploh se lahko uporabim?  :think:

Razmisljala sem o tisti mali okrogli zobni krtaci - izgleda kot obicajna zobra krtacka, samo da so dlacice razporejene v zelo majhen krog...  :think:

maja01:
Jaz sem obupala nad tem, tako da v ta namen "uporabljam" samo surovo meso in kosti ...

Masa:
Pri mojih dveh ni dovolj nazalost :/ Lisel se kamen nabira na zobkih.
Kosti pa tudi ignorirata. Vceraj sem narocila tester za BARF, tako da bosta kokosje vratove glodala, pa tudi piscancki pridejo.

maja01:
Jaz z mesom mislim bolj na "naravni" BARF - pokonzumirajo (z mackoma skupaj) namrec celega piscanca, ne samo izbranih "lepih" kosov. Edino kar odstranim je koza, ki je premastna in rebra, ki se mi zdijo prespicasta in nevarna.

Masa:
Jaz jima ponavadi ravno zato, da bi tudi vsaj malo kosti pozvecila, s kosti poberem precej mesa, ki ga dobita kasneje ali naslednji dan. Ampak do zdaj sta samo enkrat pogrizla kost, pa se ta je bila 4 dni zakopana pod njuno posteljo.   :P

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version