Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1] 2 3 ... 5   Dol

Avtor Tema: AKCIJE- ugodno!  (Prebrano 5798 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
AKCIJE- ugodno!
« : petek 03 oktober, 2008, 19:35:48 19:35 »

Danes sva s fantom malo hodila naokoli po BTC-ju in sem naletela na akcijo transporterjev od Ferplasta, ki so ravno pravsnje velikosti za nase zverine in sicer za 9,90€.
Tako, da vsi tisti, ki ga se nimate, hitro po nakupih, ker je res ugodno! :yes: :cheese:
Evidentirano
Takle mamo! ;)

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • BinaBana- moj album
Re: AKCIJE- ugodno!
« Odgovor #1 : petek 03 oktober, 2008, 19:37:39 19:37 »

ROTFL ROTFL Ha ha ha, aja, pozabila sem napisat kje ROTFL v Mr. Petu.... Pa ne se pozabit vclanit, ce se niste....
Evidentirano
Takle mamo! ;)

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
« Odgovor #2 : sobota 04 oktober, 2008, 13:46:57 13:46 »

Najbrž si mislila tole:) Večji (20 EL) pa stane 13,90 evrov. Takega imam jaz in je samo za enega dihurčka res malce velik. Za dva je pa super! :D
« Zadnja sprememba: sobota 04 oktober, 2008, 13:50:17 13:50 Jana »
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #3 : sobota 04 oktober, 2008, 18:03:15 18:03 »

Ja, tocno ta dva! Sem gledala, da bi vzela tega vecjega, samo se mi je zdel malo prevelik, glede na to da bo notri samo Saso.... Sicer zaenkrat, ampak mislim, da bo to se nekaj casa trajalo :hm:
Evidentirano
Takle mamo! ;)

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #4 : ponedeljek 06 oktober, 2008, 01:20:40 01:20 »

Saj bo slej ko prej se kdo drug poleg Sasota. Pa verjemi, da se tudi on sam ne bo nic pritozeval nad cimvecjim tranporterjem. Ce ni problema v pomanjkanju prostora v avtu, ali ce ga ne vozis naokrog z busom/kolesom vami velikega. Ker vanj lazje namontiras tako mrezo, wc kot vso ostalo kramo. Sicer bos pa videla, da se scasoma te opreme kar nabere ... Jaz imam 3 boxe in eno torbo. Pa ne samo zato, ker imam vec zivali.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

aniya

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 470
    • http://www.myspace.com/_aniya_
« Odgovor #5 : ponedeljek 06 oktober, 2008, 16:39:02 16:39 »

Tudi sama sem bolj za večji transporter(kupila sem ga v Tukanu-btc; gre za neke nove transporterje, sicer res malo dražje od omenjenih, so pa precej fletni :cheese:). Ravno včeraj se mi je zgodilo, da sem morala Žiži vzeti s seboj, saj je bila velika verjetnost da me cel dan nebi bilo doma(dohranjevanje). Ker seveda cele kletke nisem mogla vzeti s seboj, mi je še kako prav prišel malo večji transporter, v katerem je imela vse potrebno (wc,voda,hrana,visečka). Sicer ni ravno luksuz, vendar je do večera več kot zadostovalo(glede na to da je večino časa prespala). Slej kot prej se lahko kaj takega zgodi tudi komu od vas in verjemi, pride še kako prav :yes:
« Zadnja sprememba: ponedeljek 06 oktober, 2008, 16:42:30 16:42 aniya »
Evidentirano

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #6 : ponedeljek 06 oktober, 2008, 19:39:37 19:39 »

Saš je tako komot, da ima v LJ drugo kletko :cheese: ki je seveda večja od transporterja, pa itak je potem tudi odprt in veselo skače okoli po vsaj 50m2 površine :drool: :jupi:
Evidentirano
Takle mamo! ;)

aniya

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #7 : ponedeljek 06 oktober, 2008, 20:52:22 20:52 »

ammm....ja :cheese: to pa vem da ima 2 kletki razvajenež LOL :idea: ::) ampak meni se je to zgodilo, ko smo šli k babici. Ker smo imeli že tako preveč dela, je nisem mogla opazovati in kontrulirati. Seveda sem bila bolj mirna, ker je bila na varnem :cheese: :yes: Saško je v svojem drugem domu lahko spuščen, morda se ti kdaj zgodi, da ne bo imel te možnosti :) razmisli :yes:
Evidentirano

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #8 : ponedeljek 06 oktober, 2008, 21:21:06 21:21 »

Jah, sem ga imela že kupljenega :hm: ko sem to pisala.... Pa sem naredila že dodatne luknjice notri, da lahko obesim visečko notri :yes: Dvomim pa, da bi mi ga vzeli nazaj v zamenjavo za istega večjega...., da pa kupujem še enega, se mi pa res zdi nesmiselno....  :/ Kaj bi pa delala s tremi :think: Saj zdaj mi je žal, da nisem poslušala svojega notranjega glasu  :wall: :think: :ashamed: Sem fanta vprašala kaj on misli, pa ni ravno prveč komentiral.... Jah, kaj čemo....
Evidentirano
Takle mamo! ;)

aniya

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #9 : torek 07 oktober, 2008, 17:02:24 17:02 »

Ah ne, potem pa seveda! Če je že bilo kupljeno nimaš kaj :) če pa slučajno je možnost izbire, je pa boljše večjega uzeti-moje mnenje. Sicer pa vsak posameznik ve, kaj mu bo najbolj prišlo prav :yes:
« Zadnja sprememba: torek 07 oktober, 2008, 17:06:03 17:06 Jana »
Evidentirano

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 374
« Odgovor #10 : torek 07 oktober, 2008, 18:54:02 18:54 »

Danes sem kupila tisti akcijski Ferplast transtporter in moram reči da sem kar zadovoljna z njim. Je majhen, priročen, in pa najpomembnejše - varen. Vsaj kolikor sem ga uspela preizkusiti. Vladimirju pa je tudi všeč kot je videti - kar naprej hodi not in ven in se v njem igra s svojo piskajočo žogico.  :cheese:
« Zadnja sprememba: torek 07 oktober, 2008, 18:55:41 18:55 Dubmaus. »
Evidentirano
A righteous man regardeth the life of his beast but the tender mercies of the wicked are cruel.

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #11 : torek 07 oktober, 2008, 19:08:11 19:08 »

A ne :cheese: ::) Sašo tudi kar naprej notri skače.... ROTFL Ga moram skoraj zvlečt ven.... Danes je bil cel dan notri- je bil pri vetu- pa sem mislila da ko bomo prišli domov, da bo samo "zletel" ven in nikoli več nazaj, pa je šel en krog naokoli- da malo "počekira" kje je, in spet nazaj notri... :supid: :rolleyes: ROTFL

Katerega si pa ti vzela Dubmaus?
Evidentirano
Takle mamo! ;)

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #12 : torek 07 oktober, 2008, 19:53:50 19:53 »

« Zadnja sprememba: torek 07 oktober, 2008, 19:58:51 19:58 Dubmaus. »
Evidentirano
A righteous man regardeth the life of his beast but the tender mercies of the wicked are cruel.

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
« Odgovor #13 : torek 07 oktober, 2008, 19:59:47 19:59 »

Mislim, da jo je zanimala velikost. Sodeč po povezavi si vzela manjšega, torej Atlas 10 EL.
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #14 : torek 07 oktober, 2008, 20:04:43 20:04 »

Tako je. Manjši povsem zadostuje za enega dihurja, večji pa je res primeren za dva ali celo tri dihurje, kot je že omenila Jana.  :)
Evidentirano
Strani: [1] 2 3 ... 5   Gor