Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1]   Dol

Avtor Tema: Slinjenje!  (Prebrano 524 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 836
  • bibika
Slinjenje!
« : petek 21 november, 2008, 12:58:05 12:58 »

No... Meni se je zgodila čudna stvar... Pridem danes domov in vzamem Bubo v naročje in mi začne lizati prste (samo, da omenim, da kadim) in mi liže kazalec in prstanec, kar naenkrat pa se nagrbanči (smrček), napol čihne in odleti slina povsod (po računalniku, meni itd...) in ona je imela poln gobec sline in se neki čudno zvija in obrača... :scared: :agh: :scared: V strahu jo položim na tla in jo gledam in ona se začne valjati po tleh in prevale delati in take čudne... Pa me zanima ali je to možno pač zaradi nikotina, ki je po vsej verjetnosti ostal na prstih in ji je verjetno ogaben... Ali je to lahko kaj drugega - hujšega? :scared: :think: :scared:
Je pa že enkrat prej ne dolgo nazaj se tudi slinila, ampak sem pač mislila, da je kaj takega pojedla, ker je imela potem še en dan driskico, ki pa je zdaj (hvala bogu) nima! :think:
« Zadnja sprememba: petek 21 november, 2008, 13:04:35 13:04 bibika20 »
Evidentirano
Ferrets leave tiny little pawprints on your heart!

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
Re: Slinjenje!
« Odgovor #1 : petek 21 november, 2008, 20:21:49 20:21 »

Bi rekla, da je mozno. Oz. ne zaradi nikotina, ampak zaradi samega vonja cigaret.
m.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.
Strani: [1]   Gor