Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: 1 [2]   Dol

Avtor Tema: Tresenje / drgetanje  (Prebrano 1764 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

iris94

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 704
  • I love my ferrets
    • moj album
Re: Tresenje / drgetanje
« Odgovor #15 : sobota 17 januar, 2009, 20:46:19 20:46 »

kaj se s toto zensk? :hyper:
Dihurji morejo biti v stanovanju, ne pa zunaj drugac se bojo prehladili ali pa fejst zboleli. :ill:
Evidentirano
I LOVE ANIMALS

Andja

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.730
« Odgovor #16 : četrtek 28 oktober, 2010, 12:34:37 12:34 »

Joj. Grozno. Včeraj sem to temo prvič prebrala, pa sem se kar zjokala :_( :no: Še zdaj mi gre na jok, ko pomislim... :no: :no:
Evidentirano
Kar je dano, je v pesku zakopano.... Sulplaaaajz!!!!

Furba

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 59
« Odgovor #17 : sreda 02 februar, 2011, 11:02:18 11:02 »

Ponovno pozdravljeni,

midve s Furbo imava spet eno vprašanje za vas :) stvar je taka - zadnje čase sem opazila, da se Furbi precej trese in sicer:
-ko se prebudi (to vem, da je normalno, ker si mora ogreti mišica, da se spravi v pogon :) ),
-takrat, ko piskamo s kakšno igračko (ponavadi nam takrat zleze v naročje, prosi, da ji igračko vrnemo ali si jo gre sama iskat in jo potem, ko jo dobi skrbno liže, neguje in se poleg trese)
-včasih se začne tresti samo, ko jo božam ali krtačim (pri tem naj poudarim, da mi ne beži iz naročja, ponavadi mi liže roke, medtem ko jo krtačim, ampak se vseeno poleg malce trese).

Kaj to pomeni? Vznemerjenost? Hormoni? Je to normalno?

Januarja je dobila drugo hormonsko injekcijo, v februarju pa jo čaka operacija. Sicer ne izgublja teže, obnaša se normalno, ne zdi se mi, da bi bila bolna ali karkoli...kaj bi bil vzrok temu drgetanju?

Evidentirano
Mala smrda...veeeelikoooo veselje!

Masa

• moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.495
« Odgovor #18 : sreda 02 februar, 2011, 14:24:22 14:24 »

Liesl podobno pocne. Zato nima nobenih piskajocih igrac, ker zaradi pisknja ful histericna postane. Takrat lahko tudi kar mocno ugrizne, meni deluje kot da brani piskajoco igracko. Zraven se tudi mocno trese.
Evidentirano

Furba

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 59
« Odgovor #19 : sreda 02 februar, 2011, 14:36:27 14:36 »

Aha, ok, hvala :) bomo ukinili piskajoče igračke za en cajt, pa bomo videli potem...sej na začetku ni imela takih manevrov, nekaj tednov nazaj je prav uživala, ko je "klala" piskajočo igračko in je le-ta potem žalostno cvilila...hmmm...očitno, se je Furbi "omehčala" :) no, po novem se bodo določene igračke odpravile na počitnice...za nedoločen čas :) hvala, Maša :)
Evidentirano
Mala smrda...veeeelikoooo veselje!

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
« Odgovor #20 : sreda 02 februar, 2011, 14:43:25 14:43 »

To, da se tresejo, ko se zbudijo je normalno, ker se ogrevajo. Sicer pa se tresejo tudi iz drugih razlogov. Moj Willy npr. se trese vsakič, ko se zbudi, ko pride kdo na obisk, ko mu strižemo kremplje, včasih tudi brez očitnega razloga. :rolleyes: Je pač mali vibrator. :fiii:
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

Andja

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.730
« Odgovor #21 : sreda 02 februar, 2011, 14:51:49 14:51 »

Evidentirano
Kar je dano, je v pesku zakopano.... Sulplaaaajz!!!!
Strani: 1 [2]   Gor