Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1] 2 3 4   Dol

Avtor Tema: visece mreze (lezaljke)  (Prebrano 1331 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Wishmistress

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.246
  • Mama Tvorica
    • www.tvorovi.com
visece mreze (lezaljke)
« : ponedeljek 15 september, 2008, 23:08:01 23:08 »

nazaj enih 2 meseca sva na poklon dobila Totally Ferret viseco mrezo. z ene strane je kot plastificirana in jo ne rabiva s te strani, ampak z druge je ful mehka in mucasta.
ma genialne regulatorje dolzine tko da se more naredit da visi bolj al manj.

v tem momento ga ih ni na prodajo - dobista se kot poklon ko kupis velko vreco hrane Totally Ferret :)

ostale lezaljke ki jih mamo dostopne na hrvaskem so proizvajalca Karlie (te so ful tanke ampak okej za poleti) in ene ki jih mamo ful radi - proizvajalec je Super pet in jih kupujeva 5 let nazaj. cena im je enih 20 eur in tukaj mamo samo une ravne, tuljaste sva kupila v Austriji

ima jos nekih lezaljki za kupit ampak so brezveze  :evilgrin: bas sam zla ... al nase dihurjevine so zbirljive ... :ferret:

tale je tuljasta (ne vem kako se rece na hrvaskem, nit na slovenscini)

tale pa so "ravne" - te ki vise v gajbi -ena sarena psihodelicna in ena lila

Evidentirano
Blessed is the person who is too busy to worry in the daytime and too sleepy to worry at night

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
Re: visece mreze (lezaljke)
« Odgovor #1 : ponedeljek 15 september, 2008, 23:19:37 23:19 »

Tej "tuljasti" Nusa rece kar grad (ker ima na vrhu tako kot grajski stolp). :)

Sicer so visece mreze super zadev, diurcki jih imajo izredno radi, pri nas nekako niso blazno aktualne, ker ne uporabljamo kletk. No, odkar imam v zacasni oskrbi se enga mackona, imamo postavlejni tudi dve veliki kletki (en razstavni pasji box in eno tavliko kletko za kunce), ki sta cez dan odprti, ponoci pa notri spita tamala macka, ker imata sicer nocni nogomet ... In v eni od teh dveh kletk uporabljamo eno visecko, ki jo cez dan okupirajo dihurji, ponoci pa se notri zbase Mini. Bom jutri poslikala.

Sicer so pa visece mreze in "imitacije" th tudi zelo uporabna zadeva za instalacijo v transportne boxe, ker lahko na ta nacin notri vtaknes tudi wc.
m.
« Zadnja sprememba: ponedeljek 15 september, 2008, 23:23:13 23:23 maja01 »
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 836
  • bibika
« Odgovor #2 : ponedeljek 15 september, 2008, 23:24:02 23:24 »

Super so... :))
Ja, tuki pa tudi če kupiš veliko vrečo Totally ferret (Saj je to 2,5 kg ane?), ne dobiš nič zraven... :/
V Slo imamo samo ene, ki so trde in tanke...Moji raje ležijo na doma narejeni, ker je mehkejši material :yes:
Imaš pa zanimivo :cheese: ...Tista "tuljasta" zadeva je tut fajn...Ravno razmišljam, da sešijem kaj podobnega :))
Evidentirano
Ferrets leave tiny little pawprints on your heart!

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
« Odgovor #3 : torek 16 september, 2008, 08:18:38 08:18 »

Tole "tuljasto zadevo" oz. grad ima tudi Nike (samo da je drugačne barve) in jo redno uporablja. :)) Kupili pa smo jo v Aler-ju v Btc-ju. Nimajo vedno na zalogi, ampak lahko naročijo če ti je kaj všeč.
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

Wishmistress

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.246
  • Mama Tvorica
    • www.tvorovi.com
« Odgovor #4 : torek 16 september, 2008, 13:37:36 13:37 »

edini problem z tuljasto mrezo je v tem kaj dihurju majo rad kopati dno te mreze in se dogodi da si zakace noht. prejsnji teden je Moogie to napravila in sva jo nas dva komaj oslobodila ... Aleks jo je vzel ven in drzac zacvikano taco, jaz sam pa odrezala material na koji se zakacil noht. bogica.
Evidentirano
Blessed is the person who is too busy to worry in the daytime and too sleepy to worry at night

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #5 : torek 16 september, 2008, 14:40:42 14:40 »

Drugače vam pa lahko tudi jaz kaj takega zašijem :cheese: če imate kake stare debele deke al pa iz brisač.... Moj Sašo ma iz brisače in mu je blazno všeč, mam mu pa namet zašit še kakšno "vrečo" in kak tak grad  :yes: samo si moram en dan čas vzet....
Ko bom pa že ravno šivala, pa komot še za koga kaj zašijem za eno simbolično ceno 8)
Evidentirano
Takle mamo! ;)

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #6 : torek 16 september, 2008, 16:09:52 16:09 »

Ker sem jaz totalno anti talent za sivanje (no, ne vem, ce sem res, pac ne znam cvirna vtaknit v masino  :ashamed: :think:), bi se priporocila za eno rec ... komurkoli ze. Sicer ni viseca mreza, je pa igraca/spalnica za dihurje. Drugace pa bom, samo da se opere, poslikala se naso "novo" kaco.
Evidentirano

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #7 : torek 16 september, 2008, 19:56:57 19:56 »

Ti samo reč kaj rabiš, pa kako slikico priloži, pa bomo nekaj skupi skreiral. Kot sem "rekla" ni mi problem 1 stvar več narest. Mašino mam, material zaenkrat tudi, če imaš pa ti kaj "odpadnega" materiala, če je pa še različen pa lahko sploh kaj lepega ustvarimo. In upam uporabnega (beri- da bo našim zverinam všeč) ;) :cheese: :)) Edino kar bo drugače bo to, da ne bodo taki profesionalni trakovi za pritrditev na kletko, ampak špaga :yes: Lahko pa tudi kako posteljo za mucke in kužke naredimo- Maja- za tvojo Špelo nimam toliko materala, za kakega manjšega kužolinota bi se pa dalo kaj zrihtat 8) :yes: :cheese:
Evidentirano
Takle mamo! ;)

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • bibika
« Odgovor #8 : četrtek 18 september, 2008, 18:30:31 18:30 »

No jst sem se dons spravila delat eno čist "hudo" visečo mrežo- tako mehko (nafilano, okroglo, z obrobo-nafilano) in me očitno šivalni stroj ne mara :P!
Zdej ne vem ali je problem v men ali v 20 let starem šivalnem stroju (če mene vprašate je stroj kriv!! :angry:!!) :batine: 
Za danes sem z šivanjem končala in bomo nadaljevali jutri, ko se mi bodo živčki malo pomirili! :angry:
Evidentirano

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #9 : četrtek 18 september, 2008, 19:08:32 19:08 »

Daj mi pošlji "kroj" da še jaz probam.... Mam malo novejšo mašino ;) 1 leto ROTFL :drool: Pa fuuuul enih okrasnih šivov, pa še eno hudo mehko dekico sem dobila, tako da bom verjetno v nedeljo kaj skupaj spacala.... Če kdo kaj rabi, naj se javi!
Evidentirano
Takle mamo! ;)

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • bibika
« Odgovor #10 : četrtek 18 september, 2008, 23:11:06 23:11 »

No jst ne delam po kroju... Se mi ne da risat teh zadev, tako da si direktno označim na blago pol pa vse sprot samo pride! :cheese:
Večinoma se mi vse izide... So po tudi primeri (seveda redki), ko nekako ne gre vse skupi :think:...Ampak saj ti tako ali tako vzame samo kako urico! Sem pa uničila enega plišastega tigra da sem dobila filo za mojo visečo mrežo 8) ! Je kar malo smešno, ker je zdaj v tej sobi v kateri šivam vse ostal kot da bi tornado not trešču ROTFL ! Ampak pravijo, da je stresno situacijo treba takoj zapustiti, da se pomiriš in to sem tudi naredila! Saj jutri bo končana ta "viseča zadeva" pa bom kej poslikala, da boste lahko ocenili moje delo :cheese: !
Evidentirano

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • bibika
« Odgovor #11 : petek 19 september, 2008, 09:09:42 09:09 »

No....Pa je končano! :cheese:
Slike so ponekod mal zgubile barvo (drugače je ta viseča zadeva čisto črna) :

Evidentirano

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #12 : sobota 20 september, 2008, 00:28:59 00:28 »

hm.... zanimivo :cheese: pa ne, saj jaz tudi nimam nekih "krojev", sam rabim ideje.... to sem mislila ;) kul kul.... iz česa si pa to zašila? verjetno nisi samo tigra uničila, si še kak pulover ::) :D :cheese:
Evidentirano
Takle mamo! ;)

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • bibika
« Odgovor #13 : sobota 20 september, 2008, 10:42:30 10:42 »

Ja stare obleke, ki sem jih hotela odnesti na Humano (sem tudi mislila, da sem jih...Bilo je kakih sedem vreč in je ponesreči oz. hvala bogu ena ostala doma) :cheese:
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #14 : sobota 20 september, 2008, 11:49:06 11:49 »

Izgleda fino.
Edino material zna biti morda problematicen zaradi zatikanja krempljev (preverjaj redno - visecko in kremplje)
Evidentirano
Strani: [1] 2 3 4   Gor