O dihurjih > Oprema in namestitev

AKCIJE- ugodno!

(1/13) > >>

Bina:
Danes sva s fantom malo hodila naokoli po BTC-ju in sem naletela na akcijo transporterjev od Ferplasta, ki so ravno pravsnje velikosti za nase zverine in sicer za 9,90€.
Tako, da vsi tisti, ki ga se nimate, hitro po nakupih, ker je res ugodno! :yes: :cheese:

Bina:
 ROTFL ROTFL Ha ha ha, aja, pozabila sem napisat kje ROTFL v Mr. Petu.... Pa ne se pozabit vclanit, ce se niste....

Jana:
Najbrž si mislila tole.  :) Večji (20 EL) pa stane 13,90 evrov. Takega imam jaz in je samo za enega dihurčka res malce velik. Za dva je pa super! :D

Bina:
Ja, tocno ta dva! Sem gledala, da bi vzela tega vecjega, samo se mi je zdel malo prevelik, glede na to da bo notri samo Saso.... Sicer zaenkrat, ampak mislim, da bo to se nekaj casa trajalo :hm:

maja01:
Saj bo slej ko prej se kdo drug poleg Sasota. Pa verjemi, da se tudi on sam ne bo nic pritozeval nad cimvecjim tranporterjem. Ce ni problema v pomanjkanju prostora v avtu, ali ce ga ne vozis naokrog z busom/kolesom vami velikega. Ker vanj lazje namontiras tako mrezo, wc kot vso ostalo kramo. Sicer bos pa videla, da se scasoma te opreme kar nabere ... Jaz imam 3 boxe in eno torbo. Pa ne samo zato, ker imam vec zivali.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version