Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Anketa

Majico s katerim motivom bi zelel/a nositi?

1
- 21 (72.4%)
2
- 3 (10.3%)
3
- 4 (13.8%)
4
- 1 (3.4%)

Glasovalo je: 29

Glasovanje zaključeno: ponedeljek 30 maj, 2011, 12:45:09 12:45

Strani: [1] 2   Dol

Avtor Tema: Majice III - glasovanje  (Prebrano 4959 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
Majice III - glasovanje
« : ponedeljek 23 maj, 2011, 12:45:09 12:45 »

Vsak lahko odda en glas. Natisnili bomo motiv, ki bo zbral najvec glasov. Majice bodo enobarvne, v zneski in moski razlicici ter zenska brez rokavov (na naramnice). Glede prednarocil, narocil in ostalega bomo, ko bo izbran motiv in dogovorjeno s tiskarno, to napisali v temo o narocilih majic. Tja lahko postavite tudi vsa vprasanja/predloge/zelje, ki nimajo veze z motivi v anketi.

Hvala Niki in Pseni, ki sta prispevali motive.

Zaporedna stevilka je v imenu slikce (in objavljene so po vrsti).
m.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

R4

• Član društva
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 278
Re: Majice III - glasovanje
« Odgovor #1 : ponedeljek 23 maj, 2011, 14:56:37 14:56 »

O zelo lustne! Se ze veselim! A bodo spet crne majice :/? No, saj tudi te so cisto lepe  :yes:
Pa se to me zanima, ali se bi dalo zmeniti tudi za kako "bejbi" majico (st. 3-leta  :hyper:)?
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
« Odgovor #2 : ponedeljek 23 maj, 2011, 16:49:45 16:49 »

Majice bodo natisnjene tam, kjer smo tiskali prvo serijo majic, saj se je druga serija izkazala za manj kvalitetno (luščenje motiva na posameznih majicah). Toliko za informacijo.
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

Janez

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 18
« Odgovor #3 : ponedeljek 23 maj, 2011, 19:50:56 19:50 »

Zdravo druščina. Moram priznati, da mi je bil motiv na prejšnjih majicah najbolj všeč. Prva iz serije je sicer simpatična, vendar asociacija ne pade ravno takoj na dihurja. Tam, koder so narisani dihurji, pa so motivi - ali prekompleksni ali pa mi dihur deluje otožno...
Bi bilo morda možno ponatisniti v boljšo kakovost (glede na to, da omenjate, da se je prejšnja serija luščila) predhoden motiv?

Sama sem oblikovalka, imam pa prijateljico v Trstu, ki skrbi za tisk majic (različne tipologije tiska). Če želite se lahko pozanimam za ceno. Večkrat se je izkazalo, da znamo biti Slovenci dražji. Po želji.
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #4 : ponedeljek 23 maj, 2011, 19:54:59 19:54 »

Bi bilo morda možno ponatisniti v boljšo kakovost (glede na to, da omenjate, da se je prejšnja serija luščila) predhoden motiv?

Kateri motiv imaš v mislih? "Will you still love me if I bite you" iz prve serije ali "Ferrets we love" iz druge?

Sama sem oblikovalka, imam pa prijateljico v Trstu, ki skrbi za tisk majic (različne tipologije tiska). Če želite se lahko pozanimam za ceno. Večkrat se je izkazalo, da znamo biti Slovenci dražji. Po želji.

Če imaš to možnost, bi bilo super. :) Če boš potrebovala kakšno informacijo, me (ali pa Majo) lahko kontaktiraš preko ZS.  :thnx:
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

Janez

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #5 : ponedeljek 23 maj, 2011, 20:51:23 20:51 »

Oba predhodna motiva sta mi bila zelo všeč, že zaradi same sporočilnosti (1.ferrets we love), predvsem pa - 2.will you still love me if I bite you? In tudi smrček ob tem sloganu je pravi. Kot oblikovalka menim, da je sporočilo - to kar z majčko želimo svetu sporočiti, najbolj pomembno dejanje. Predvsem drugo sporočilo lahko prenesemo tudi na več družbeno-socialnih ravni in mi je zato še toliko bolj pri srcu.

Bom jutri kontaktirala prijateljico in jo vprašala po cenah. Bi bilo potrebno naročiti tudi majčke ali samo enobarven tisk?
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #6 : ponedeljek 23 maj, 2011, 21:02:27 21:02 »

Bom jutri kontaktirala prijateljico in jo vprašala po cenah. Bi bilo potrebno naročiti tudi majčke ali samo enobarven tisk?

Če je možnost oboje, drugače pa lahko majice naročimo tudi posebej.
Evidentirano

c4ndle.light

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.407
« Odgovor #7 : ponedeljek 23 maj, 2011, 21:14:48 21:14 »

Jaz bi tudi zelo rada imela majico z motivom "Will you still love me if I bite you", ker je še nimam, tako da bi me zelo razveselilo, če bi jih ponatisnili :).

Od novih motivov sta mi pa 1. in 2. zelo všeč :).
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #8 : ponedeljek 23 maj, 2011, 22:11:32 22:11 »

Will you (prvi motiv) bo v tej rundi sigurno ponatisnjen, ker je po teh majicah zelo veliko povprasevanje, lanskih ta hip ne bomo tiskali, ker smo omejeni s sredstvi in dokler nekaj "ne dobimo notri" z novo serijo majck, pac ne bo slo.
Evidentirano

Pš1

• moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.785
    • Psena Kovacic Art
« Odgovor #9 : torek 24 maj, 2011, 14:51:56 14:51 »

Hey "Janez" a se mogoče poznava z akademije :jay: ?
Navijam (glasovala) za Nikino Majcko1. Obe sta bolj simpatični. Moja dela so bolj za heavy, dark metalce...
Evidentirano

c4ndle.light

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.407
« Odgovor #10 : torek 24 maj, 2011, 18:48:55 18:48 »

Will you (prvi motiv) bo v tej rundi sigurno ponatisnjen, ker je po teh majicah zelo veliko povprasevanje, lanskih ta hip ne bomo tiskali, ker smo omejeni s sredstvi in dokler nekaj "ne dobimo notri" z novo serijo majck, pac ne bo slo.

Super   :happy64: :jupi:
Evidentirano

Janez

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #11 : četrtek 26 maj, 2011, 07:00:17 07:00 »

Hey "Janez" a se mogoče poznava z akademije :jay: ?
Zdravo, sem Janezova žena, Lara in res je, bila sem na akademiji prejšnji dve leti. Morda se pa res poznava, vendar ne vem tvojega imena in ti tako ne morem čisto točno odgovorit ;):).

Še čakam na predračun za majčke. Vam javim takoj ko izvem. Dobila sem še nekaj bistriških in mariborskih kontaktov za "sčekirat".
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #12 : četrtek 26 maj, 2011, 13:31:06 13:31 »

Super.
Ko bos imela, poslji kar meni in Jani na mail (maja@zverinice.com in jana@zverinice.com)
Evidentirano

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 836
  • bibika
« Odgovor #13 : petek 27 maj, 2011, 22:36:21 22:36 »

žalo mi je samo, da ni moja majčka tudi v oddani verziji predstavljena, saj po mojem mnenju deluje malo bolj "čisto"... (drugače sem tudi jaz vedno bolj nagnjena k črni barvi, vendar se mi je v tem primeru zdelo lepše črno na belem, kot obratno.) Aja, pa lep pozdrav vsem po dolgem času! ;)
Evidentirano
Ferrets leave tiny little pawprints on your heart!

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #14 : sobota 28 maj, 2011, 10:37:03 10:37 »

Belih majic ne bomo tiskali.
Evidentirano
Strani: [1] 2   Gor