Oglasi > Oddam žival

Oranžen muc išče dom

(1/3) > >>

bolha:
Živjo,

k nam se je zatekel muc, zelo prijazen, ves čas išče bližino ljudi. Več pa na tem linku:

http://www.zverca.si/2012-04-07-23-22-10/112-oranzen-muc-isce-dom-baselj-pri-preddvoru

Irena

maja01:
Testiran? Cepljen? Kastriran? (zmeni se z Zvercami, da ti to pomagajo uredit, ce se niste)
Imas kaksne pogoje za oddajo?

bolha:
Nič od tega. Maček hodi okrog naše hiše in v hišo, ko je to najmanj treba. Vsi ga podijo stran, verjetno ga je nekdo pač odvrgel blizu vasi. Sem upala, da se bo javil kdo, ki bi mu bil všeč. Drugače bom poklicala DZZŽ Kranj. Mislim, da Žverce niso pristojne za naše območje, sem jih samo prosila, da objavijo sliko.

Pš1:
Društvo Žverca oz. društva niso pristojna za nič :). To je le dobra volja deklet. Zavetišče Mačji Dol je pa pristojno za določena območja. Kontaktiraj društvo Kranj, da se ga vsaj kastrira in testira. Ponavadi gredo oranžni mačkoni zelo "v promet". Ko bo to urejeno, ti rade volje pomagamo z iskanjem novega doma za Oranžkota. Javi kako vam gre.

bolha:
Pristojna :cheese:
Hotela sem nekako povedat, da Žverce niso pravi naslov za naše območje. No, sem kontaktirala DZZŽ Kranj in se dogovarjamo za kastracijo. Jaz ga samo peljem v LJ, oni krijejo stroške, potem pa se lahko začne oddajat. Se javim po kastraciji, da mu najdemo nov dom. Hvala.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version