Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1] 2   Dol

Avtor Tema: Zascita omar, predalov  (Prebrano 1770 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 374
Zascita omar, predalov
« : petek 14 november, 2008, 11:56:57 11:56 »

O ja, kar verjemi.  :cheese: Mislim saj meni je čisto zabaven, ampak res noonstop rine v težave..neboste verjeli, ampak POPOLNOMA sam se je naučil odpret omaro! OMARO! in zdaj jo sam odpre in gre noter in potem razgraja in vleče obleke in drug material ven.. :rolleyes: Sem zalimala z selotejpom, pa nič ne pomaga. Pač po hitrem postopku odtrga dol in je že notri.
Any suggestions?
Evidentirano
A righteous man regardeth the life of his beast but the tender mercies of the wicked are cruel.

ursika_ursi

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.110
    • Photobucket
Zascita omar, predalov
« Odgovor #1 : petek 14 november, 2008, 11:57:39 11:57 »

Ketna okol omare ROTFL ROTFL ROTFL LOL
Evidentirano

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 836
  • bibika
Zascita omar, predalov
« Odgovor #2 : petek 14 november, 2008, 12:00:19 12:00 »

Boni počne isto (odpre ta VEEEEELIKOOOO omaro čisto sam)... Mi smo na kljuki omare dali tako palčko čez (čez dve sosednji kljuki), da ne more odpret! Tako nekako : -I-I- (to je ilustrirano! ;))(I je ena kljuka, torej dva I sta dve kljuki, vmes pa palička -, oz. sedaj trenutno je obešalnik! LOL). ;)
Evidentirano
Ferrets leave tiny little pawprints on your heart!

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
Zascita omar, predalov
« Odgovor #3 : petek 14 november, 2008, 12:13:22 12:13 »

Aha, dobra ideja. Bom poskusila. :) Ampak najbolj me skrbi ,da si ne bi glavice zataknil vmes, sploh če bo palčka, ker se bo še vedno dalo malenkost odpreti (ravno toliko da se lahko zatakne vmes, on pa takšne stvari itak najbolj obvlada). Ampak sploh mi ni jasno, to je žival res močna, ker so vrata od omare taaaaako zeeeeelo težka.. :blik:
Evidentirano
A righteous man regardeth the life of his beast but the tender mercies of the wicked are cruel.

bibika20

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 836
  • bibika
Zascita omar, predalov
« Odgovor #4 : petek 14 november, 2008, 12:19:40 12:19 »

Ja taki so... Saj Buba zdaj posnema Bonija sem in tja pa ji ni ravno jasno kaj more in kam porinit oz. potegnit! LOL LOL Samo leži na hrbtu in neki praska pa še sama ne ve kaj! LOL LOL ROTFL LOL LOL! Glavice si ne bo zataknil, če daš eno tako palico ki bo debelejša, da se bo omaro le čisto malo lahko odprlo, ker je njihova taktika taka, da nakprej s tačkami odprejo in v tem obrnejo sprednji del telesa in skočijo v tistem trenutku notri! Mi imamo omaro tako zaščiteno že kake 2 meseca pa nikoli ni prišlo do nobenih problemov in je Boni tako ali tako vedno spuščen.... ;) Malo se še sem in tja matra potem pa preprosto obupa in za nekaj časa sploh pozabi, da omara obstaja! ;)
Evidentirano
Ferrets leave tiny little pawprints on your heart!

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
Zascita omar, predalov
« Odgovor #5 : petek 14 november, 2008, 12:25:17 12:25 »

Drugače pa magnetki..... Tako ima Maja postimano- mi zaenkrat tega se ne potrebujemo, Maja je pa rekla, da ima na vseh omarah z notranje strani magnete. :idea: :idea:
Evidentirano
Takle mamo! ;)

ursika_ursi

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • Photobucket
Zascita omar, predalov
« Odgovor #6 : petek 14 november, 2008, 12:25:35 12:25 »

Biba je včeraj skočila na malo manj kot meter visoko omarico pa nikjer nobenega stola v bližini :think: Zdaj mi že po računalniški mizici skače- tud ni jasno kako gor prišla, glede na to da sem jaz na stolu, prek mene pa ni plazala :think: :evilgrin: :cheese:
Evidentirano

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
Zascita omar, predalov
« Odgovor #7 : petek 14 november, 2008, 12:26:36 12:26 »

Uff. No prav. Bom poskusila najti takšno palico..oz. bo treba verjetno kar v kak bauhaus ponjo..da bo prave debeline in velikosti. :)
Glede magnetov pa mi ni čisto jasno kako je Maja to rešila.. :think: Maja, podrobnejše informacije, prosim.  :yes:

Jooj te  :ferret:  :rolleyes: Mislim česa vsega se še ne spomnijo.. :supid:
Evidentirano

ursika_ursi

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • Photobucket
Zascita omar, predalov
« Odgovor #8 : petek 14 november, 2008, 12:27:30 12:27 »

Na magnetke zapira vrata verjetno :think:
Evidentirano

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
Zascita omar, predalov
« Odgovor #9 : petek 14 november, 2008, 12:29:03 12:29 »

Ampak je odvisno od omare, verjetno.. :think: Jaz nevem kam bi lahko dala magnet, nekako ne izgleda kot da je kje dovolj prostora.
Evidentirano

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
Akrobacije, spretnosti in preventiva
« Odgovor #10 : petek 14 november, 2008, 12:31:49 12:31 »

Glede na tezave in ne tezave in nase pametne  :evilgrin: :ferret: mislim da je ta tema vec kot idelana za razna odpiranja omar, skokov na razne mizice in mize, za katere nam ni ravno najbolj jasno kako gor pridejo in pobege skozi okna, ki so visje od 1 m- mislim da vsi v vsakem primeru vemo o kom je govora.... :idea: :dizzy: ;)

Da ne bomo cisto zasmetili teme zootika.... :cheese: :yes:
Evidentirano
Takle mamo! ;)

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
Zascita omar, predalov
« Odgovor #11 : petek 14 november, 2008, 12:36:37 12:36 »

Mora biti taka omara, da je kje prostor za nalepiti magnetke. Če ni nikjer nobenega roba bo to težko izvedljivo. Nisem sigurna, ampak mislim da se dobijo tudi neki nosilci z magnetkom, kamor se pol zaprejo vrata. Najbolje da greš v Bauhaus in vprašaš.
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

aniya

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 470
    • http://www.myspace.com/_aniya_
Zascita omar, predalov
« Odgovor #12 : petek 14 november, 2008, 12:41:57 12:41 »

Dub...pa saj imam jaz magnet na (eni) omari :P tudi če ni roba(ubistvu sploh ni potreben, ker se pol omara ne more niti zapret saj se poveča debelina stranice)...pač so kot eni nosilci z mahnetkom, ki se jih pričvrsti na omaro(enega na stran ki se odpira, drugega na dno omare) in ko omaro zapreš drrrržžžžiiiiiiii ;)
Evidentirano

aniya

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 470
    • http://www.myspace.com/_aniya_
Re: Akrobacije, spretnosti in preventiva
« Odgovor #13 : petek 14 november, 2008, 12:51:07 12:51 »

Ja, se strinjam :P tisto v temi o Zooticu je že močnooo zašlo  LOL no in ker si odprla temu namenjeno temo, bom slikice tistih, marsikomu nejasnih magnetkov pripopala sem ...

takole je en magnet pritrjen na stranico omare, ki se odpira...

...takole pa na dno omare...

ja če pa kakšnemu dihurju uspe tako zaprto omaro odpreti...jah potem mu pa res ni pomoči :D LOL
« Zadnja sprememba: petek 14 november, 2008, 12:56:16 12:56 aniya »
Evidentirano

Dubmaus.

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
Zascita omar, predalov
« Odgovor #14 : petek 14 november, 2008, 12:51:48 12:51 »

Hmm, to bi šlo, I guess. Čeprav bi bilo pomoje idealno če bi našla take tanke (0,5cm) magnetke, ki bi jih dala na stranico, vsaj kolikor sem gledala je toliko placa vmes.
Evidentirano
Strani: [1] 2   Gor