Kosovir, zavod za oskrbo in pomoč živalim ter osveščanje > Živali iščejo dom

Posvajanje dihurja - kako, kaj pricakovati, kaj gre lahko narobe ...

(1/8) > >>

maja01:

--- Citat: invisible - ponedeljek 17 avgust, 2009, 21:20:29 21:20 ---seveda bomo najprej preverili kompatibilnost
--- End quote ---

Ce se dihurja takoj ne bosta ujela, jaz vseeno takega posvojitelja (in dihurja) ne bi takoj izkljucila. V vecini primerov se z malo vec dela lahko "naredi" najbiljsa prijatelja. Izgleda pa, ce se dva dihurja ne razumeta (kar se jih vecina ob prvem stiku niti ne), precej grdo ...

Srecno in moj predlog je, da v vsakem primeru podpisete posvojitveno pogodbo.

m.

Manjica:
Ppzdravljeni!!
Kot sem obljubil Manji, da gremo po morju v iskanje  :ferret: prijateljčka za njo, obljubo seveda držim :jupi: :happy64: in sem pregledal že kar nekaj ponudb, vendar odločili se še zaenkrat nismo. Sem pa zdaj videl da se oddaja Linux in sem že takoj za tega. 
@Maja: Zanima me ali bi bil problem glede starosti, Manaj bo jutri stara tri leta, Linux pa bo 9. sept. star 6 mesecev.
Hvala za odgovor že vnaprej
LP
    M

maja01:
Naceloma ne. Edino kar bi lahko bil problem je to, da je bila Manja do sedaj sama in ni navajena dihurske druzbe. Mislim, ne kaksen velik problem, ampak zna morda trajati malce dlje, da se dihurja ujameta.
m.

Manjica:
Aha no super, to bomo pa že počakali da se ujameta. :ferret: :doppelwub: Kaj pa če se pod nobenim pogojem ne bosta ujela? :batine: :wall: :angry: Sem namreč že kontaktiral invisible na ZS. Upam da pride k nam. :happy64: :jupi:
LP
   M

Jana:
Samo vztrajni morate biti pa bo.  :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version