Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: 1 2 [3]   Dol

Avtor Tema: Ferretproofing  (Prebrano 2417 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Lolly

• zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 206
Re: Ferretproofing
« Odgovor #30 : sobota 10 julij, 2010, 19:07:42 19:07 »

Torej upamo in držimo pesti :)
Evidentirano

Lolly

• zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 206
« Odgovor #31 : petek 30 julij, 2010, 16:06:07 16:06 »

Obup! Uspelo mu je pojest tudi visečko iz platna  :wall: :wall: :wall: :wall: Kaj naj sedaj, obesim okoli plastične pokrove in škatle s papirjem da bosta imela kje spat?!  :girly: :girly: :girly: :girly: :girly: :girly:
Evidentirano

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #32 : nedelja 01 avgust, 2010, 19:31:59 19:31 »

O joj :mez: :?:
Evidentirano
Takle mamo! ;)

nastja

• zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 283
« Odgovor #33 : torek 08 marec, 2011, 19:34:39 19:34 »

Zdaj pa moram se jaz napisat nekaj v to temo...bolj zato, da pomirim sebe, kot, da bi mi lahko kdo kaj svetoval ;) :D
Nas kavc je ze cel obdelan z lesom, po vseh straneh, ampak...na vrhu kavca pa je odprt, ker je star in malo zvit. In nase trenutno druzenje (se posebaj Vaskovo) poteka tako: ko prideta iz kletke se pot nadaljuje direktno v kavc, od koder ju s pasto vsake 6 sekund (ne pretiravam) zvabim ven, in tako naprej, in naprej, in naprej. Aja, nisem pa se omenila, da ne samo, da praskata po nekaksnm cudnem materialu, ven prideta vsa rjava od zagovine oz. "necesa", kar pomeni, da lahko vsak drugi dan sesam pa tudi zanju to ni prevec zdravo.
In to nase prijetno druzenje traja ze kar lep cas...predoooolgo. Upam, da mi bo uspelo pogruntat kaj, ampak vse kar sem do sedaj poskusila se je izjalovilo in zmagala sta onadva  :smiley-sad025:
Evidentirano

Andja

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.730
« Odgovor #34 : torek 08 marec, 2011, 20:16:15 20:16 »

Po mojem mnenju praskata polnilo. Ne vem, jaz se ne bi okoli tega preveč obremenjevala, saj kot vemo, dihurji kopljejo po pesku, zemlji, .... Razen, seveda, če te moti, ko ti to nesnago nosita potem tudi ven.  :rolleyes: Bi pa malo poskusila preštudirati dizajn kavča, da veš, kako se lahko po njem premikaš, ko sta noter (da ne bi koga od njiju slučajno 'zgnječila'). :) Tako vsaj jaz mislim...
Evidentirano
Kar je dano, je v pesku zakopano.... Sulplaaaajz!!!!

Masa

• moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.495
« Odgovor #35 : sreda 09 marec, 2011, 00:04:29 00:04 »

Midva sva odsfaufala nogice, tako da dihurji nimajo vec dostopa pod kavc - kavci sedijo na tleh namesto na nogicah. Tako da ne pospravljajo trupelc, posusenih meskov in svezih meskov pod kavc. Prav tako ne poskusajo kopat tunelov v kavc. Problem resen  :cheese:
Evidentirano

nastja

• zver
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #36 : sreda 09 marec, 2011, 18:49:04 18:49 »

Ja, mislim, da ga bom morala se zgorja obdelat s kaksno desko. Tako bo iz zametnega  pocasi to postal lesen kavc.
Andja: na njiju pa se je skoraj tezko vsest, ker sta tako glasna, da jih ni za zgresit :D
Je pa pri praskanju res najhujse to, da mene ze vsa koza srbi, in celo stanovanje je v majhnih delckih polnila (mesanice iverice, nitk, pene) :sick:
Pa, sej jih ne mores skregat, bomo ze potrpeli :yes:
Evidentirano

Mija

• zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 222
« Odgovor #37 : sreda 02 november, 2011, 22:02:12 22:02 »

Moja Mija pa je danes prekosila samo sebe...

V jedilnici imamo stole, ki izgledajo nekako tako http://www.mizarstvo-becaj.si/uploads/images/Slike_stoli/stoli%20moderni/STOL%205700.jpg
No, gospodični je uspelo vtakniti glavo tam pri tleh malo višje pri malo širšem delu not, potem pa je seveda zdrsnila dol, začela vlečt in se začela daviti. Sama sreča, da sem bila blizu, da sem jo dvignila gor in potegnila ven, ker bi se zagotovo zadavila.

Mislim... Čisto sem v šoku! Ko si misliš, da zdaj pa res ne more več je nič ogrožat. Če bi samo malo šla ven, ko... Eh, res ne morem verjet no...

Evidentirano

Andja

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #38 : sreda 02 november, 2011, 23:50:27 23:50 »

:agh: Hvala bogu, da ste okej.
Evidentirano

nastja

• zver
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #39 : četrtek 03 november, 2011, 08:49:17 08:49 »

Tudi meni povzrocita nasa dva vsake toliko casa, ko seveda ze malo pozabim, nov sok. 
Ti nasi dihurcki bi bili res popolne zivalce, ce ne bi bili tako "krhki", mahnjeni na gumo in zvedavi :)
(seveda samo zaradi njihove varnosti)
Evidentirano

Andja

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #40 : četrtek 03 november, 2011, 09:56:25 09:56 »

Oziroma, če ne bi bili edine živali, ki hočejo na vsak način kljubovati nagonu preživetja :girly:
Evidentirano
Strani: 1 2 [3]   Gor