Kako lahko pomagam > ZverinsKOsovirska kreativa

Macy Butters Studio - poslikana keramika

(1/3) > >>

maja01:
Macy Butters Studio - poslikana keramika

No, naj povem kakšna šmentana reč se mi je zgodila.
Tri dni pred sodelavkinim rojstnim dnem me je pričela grabiti panika (njen rojstni dan je danes). Želela sem ji podariti nekaj 'kulskega' - za srečo. Naletela sem na svojo prazno, brezidejno bučo, se zapletla v pajčevino (ki se razteza od levega do desnega ušesa) in padla na nos. Ja. V lastni betici. (V resničnem življenju sem dolge ure letala po City Parku - realnost ni tako zanimiva ... še vedno ne).
Darilo sem pripravila, si ga ogledovala in ga razkazovala v potrebi po mnenju ... in tako se je porodila ideja.

Kontakt: blog

maja01:
KOSOVIR - zavod za oskrbo in pomoč živalim ter osveščanje
Cesta na Brdo 85, SI 1000 Ljubljana
TRR: SI56 0510 0801 3473 971 (Abanka Vipa d. d.), SI56 9067 2000 0774 606 (PBS d. d.)
Namen plačila: Donacija ZKK
narocila@kosovir.si

OPIS PREDMETOV: material - keramika, tehnika – ročna poslikava, vzdrževanje – ročno pomivanje

Cena: 10 EUR za kos

PRODANO Nizek krožnik z napisom: "Ti nisi riba ... ti si dihur!" PRODANO
PRODANO Lonček za rastline s poslikavo jelenčka in BIO majaronom. (izdelke je mogoče kupiti posamezno) PRODANO

Globok krožnik s poslikavo dihurje šapice in napis: "Šapice razdejanja."
PRODANO Skodelica za čaj ali kavo s poslikavo dihurja in napisom: "Moj smrdozaver." PRODANO (izdelke je mogoče kupiti posamezno)

Cvetlični lonček s poslikavo želvice in BIO origano.
Globok krožnik s princesko in žabico ter napisom: "Lupčka mi je dala!"
Reciklirana steklenica kot vazica. Čvrsta kuhinjska vrv lepljena na steklo. (izdelke je mogoče kupiti posamezno)

PRODANO Nizek krožnik za napisom: "Ti si moja dobra mačka." PRODANO

PRODANO Nizek krožnik z napisom: "Kraljica in kralj. Nihče ni mačkin gospodar." PRODANO

PRODANO Globok krožnik z motivom zelenjave in napisom: "Zdravja zvrhan krožnik." PRODANO
PRODANO V ozadju lonček za rastline z motivom mačkona :) PRODANO

Skodelica za kavo ali čaj z napisom: "Rega-kvak. Jaz sam žaba."

Nizek krožnik z motivom žabe in napisom: "Ti si moja žabica."

Za srečo komplet 4 krožnikov (4 kosi) z napisi: PRODANO "Zlatnikov zvrhan krožnik." PRODANO ; "Sreče zvrhan krožnik." ; PRODANO "Zdravja zvrhan krožnik." PRODANO ; "Ljubezni zvrhan krožnik."

Dteja:
Čudovito!!  :hearts: :hearts: sem si že izbrala nekaj  :angel:

Grey:
Ma kje je tist hudičev gumb za všečkanje....  :angry:
Bom mogu spet na Facebook.

Bravo!

Andja:
 :smitten: :smitten: :smitten:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap