Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1]   Dol

Avtor Tema: Sesalci!  (Prebrano 1762 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

klawdyy

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 736
Sesalci!
« : ponedeljek 06 avgust, 2012, 11:25:13 11:25 »

S čim kaj sesate doma? Potrebujem nov sesalnik za nek normalen denar, ki bo posesal dihursko in pasjo svinjarijo, kar pomeni kupe dlake in peska :P
Evidentirano

Masa

• moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.495
Odg: Sesalci!
« Odgovor #1 : ponedeljek 06 avgust, 2012, 13:38:49 13:38 »

Electrolux ZUPG3801
Sesa ko norc. Nima vrece, ko se kateri koli del umaze (ko ponesreci posesas svez dihurski iztrebek naprimer in se razstreli skozi cel sesalec), razstavis in vrzes pod tus, filter lahko pod vodo operes... Fino se sestavi, res je tih pa supeno zelen kabel ima  :cheese: Posesa pa vse. Tudi nogavice in dihursko visecko..
Evidentirano

Pš1

• moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.785
    • Psena Kovacic Art
« Odgovor #2 : ponedeljek 06 avgust, 2012, 14:12:51 14:12 »

ROTFL
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #3 : ponedeljek 06 avgust, 2012, 14:31:45 14:31 »

Jaz sem za simbolicne denarce (50 eur, zraven dobila kup vreck in filtrov - se nisem vseh porabila ...) lani kupila en starejsi model Vorwerka. Nadzadovoljna.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

klawdyy

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #4 : ponedeljek 06 avgust, 2012, 14:43:52 14:43 »

ja to vem, da Vorkwerk vsi hvalijo samo so kaksni novejši modi blazno dragi.

Masa tega tvojega modela pri nas nisem našla, sem pa gledala Electrolux UltraPerformer ZUP3820GP in ZUP3820B.
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
« Odgovor #5 : torek 07 avgust, 2012, 11:05:56 11:05 »

Mi imamo že tretjo generacijo Vorwerk sesalcev in smo zelo zadovoljni. Je pa cena precej visoka.
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

Andja

• moderator - član
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.730
« Odgovor #6 : torek 07 avgust, 2012, 11:41:58 11:41 »

Midva imava prilaščen prastar sesalec AEG Vario 1000. Vleče ko stomater. Enkrat sem v sekundi posesala pol velike deke, ker nisem bila pazljiva. Še nogo bi mi potegnil v cev, če ne bi pazila. ::) Saj ne rabim rečt, da se igra Lili samomorilske igrice, ko sesam, a ne? :jupi:
Evidentirano
Kar je dano, je v pesku zakopano.... Sulplaaaajz!!!!

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #7 : sreda 25 september, 2013, 12:22:41 12:22 »

Odločam se za nakup sesalnika in ne vem kaj izbrati. Mi lahko kdo katerega priporoči, na kaj je treba biti pozoren...?
Iščem nekaj za pogosto sesanje (nekajkrat tedensko), primerno za parket in tepihe in dovolj močno za odstranjevanje živalskih dlak.
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #8 : sreda 25 september, 2013, 12:41:55 12:41 »

Jaz imam Vorwerka. Sicer en star model, ampak dela ful dobro. Zraven je kar precej nekih razlicnih krtac - obicajna, pa tiste tamale za prah (al kaj vem za kaj), globinska, bila je tudi neka specialna za parket - tisto sem dala mami, ker nisem vedela kaj pocet z njo.
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #9 : sreda 25 september, 2013, 12:47:49 12:47 »

Vorwerk-a imamo tudi mi doma (dva modela) in je res super, ampak glede na to, da je cena 1000€+, iščem cenejšo alternativo.  :huh:
Evidentirano

klawdyy

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #10 : sreda 25 september, 2013, 13:14:34 13:14 »

Jaz sem ga kupila lani, ker sem ga nujno rabila. Jaz sem vzela Miele-ta osnovni model in sem res full zadovoljna. V dveh sobah imamo tapison po katerem se valjajo tako psi kot tudi dihurji pa še mačka in vedno brez problema posesa kupe dlake in peska. V ostalih sobah je laminat kjer pa itak brez problema posesa vse. Pa moram rečt, da je full odporen glede na to, da ravno zelo ne pazimo nanj. Cena je okoli 200€ in moram rečt, da se splača.
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #11 : sreda 25 september, 2013, 14:43:08 14:43 »

Vem, da je cena sky-high.
Jaz sem dobila rabljenega, povsem ispravnega (ker so kupili nov model), skupaj z zalogo vreck in filtrov za 2+ leti za neke smesne denarje. 50, mogoooce 100 eur ...
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #12 : sobota 28 september, 2013, 21:02:38 21:02 »

Po brskanju med modeli sesalcev in primerjavi specifikacij sem se odločila za Electrolux-ov UltraOne, ker ima edini električno motorno krtačo. Ravnokar sem ga stestirala in je super.  :)
Evidentirano

Silver

• golič
  • *
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 9
  • Žverca™
« Odgovor #13 : četrtek 23 januar, 2014, 22:41:26 22:41 »

Electrolux One imamo tudi mi pri bajti, sesam večinoma jaz.  :embarassed: Je tih, vrečke niso preveč drage in držijo dolgo časa, prav tako ima HEPA filter in nekaj dodatnih nastavkov, ki se lično pospravijo v "mothership" in so zato vedno pri roki. Priročni so tudi gumbi za upravljanje motorja in krtače na ročaju. Pa doooolg kabel, res dolg! Motorna krtača je super, jo uporabljam tudi po ravnih površinah. Problem je le pri sesanju zelo goste in kosmate preproge v spalnici - tam lahko krtačo vlečem samo nazaj, sicer bi jo zlomil zaradi prevelikega upora. Vse ostale tepihe očisti "k šus!"

Moja boljša polovica ima zelo dolge močne lase in jih je potrebno mesečno "izstrižti" iz krtače - mimo tega nekako ne gre z nobenim sesalcem.  ::)

Evidentirano

smile

• zverinica
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 179
« Odgovor #14 : petek 24 januar, 2014, 10:37:35 10:37 »

Mi mamo to tanovo generacijo  Vorwerka. Jest nenormalno uživam v sesanju :D . Samo je pa kapaciteta vrečk res neprimerno manjša od starejših modelo + pri nas so vrečke prekleto drage in se je na vsake toliko časa treba odpravit v Italijo v šoping :D
Evidentirano
Strani: [1]   Gor