Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: 1 [2]   Dol

Avtor Tema: Skriti talenti  (Prebrano 2212 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Masa

• moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.494
Odg: Skriti talenti
« Odgovor #15 : sreda 30 januar, 2013, 22:20:43 22:20 »

Sta poskusila kaksne ultra mocne magnete? Ali kaksen patent, ki otrocadi onemogoca samoamputacijo prstov?
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.707
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #16 : sreda 30 januar, 2013, 23:05:51 23:05 »

Resitev so magneti. Dobijo se v vec "moceh", od takih svohnih, ki vratca le drzijo priprta, da se omara ne odpira sama od sebo, do takih, da moras posteno potegnit, da jih odpres. Mislim, da se meri moc v kg. Dobijo se v Merkurju in podobnih trgovinah in tistih mocnejsih dihruji ne morejo odpret.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

*Tasha*

• Član društva
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.867
  • Leky ♥
« Odgovor #17 : sreda 30 januar, 2013, 23:22:08 23:22 »

Bom pogledala, ker grem itak v Merukur po cev :) hihi
sicer imam v novem stanovanju omare, ki so tako narejene da jih ne bi mogel odpreti ker nima kje zagrabiti s tačkam :think:
Evidentirano
I'm not mean. You're just a sissy.

TasHa

žiži

• Član društva
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 388
« Odgovor #18 : četrtek 31 januar, 2013, 08:06:03 08:06 »

Pri nas tudi razmišljamo o magnetih...sploh na omarci kjer so smeti  :sick: 
Sem jih podložila zadnjič z res velikim gumjastim kladivom, pa je to na koncu pristalo pod kavčem  :think:  je bilo pa zabavno kako skladno sta se lotila ovire....

Drugače sem pa zadnjič opazovala Smrki. Kletka je okoli pol metra dvignjena od tal, in morata plezati po lestvi. Vrata kletke pa so nihajna (kot pri dvokrilni omari). Včasih kletko zanalašč priprem za kašno minuto, ko sta v elementu raznašanja hrane (sej veste kako zgleda ko je polovica le te v kotu za kavčem).
In tako je bilo. Ker se je gospodična odločila, da ji to ni všeč je s polnim gasom šibala po lojtrici, se obesila na vrata, da so zanihala, se spustila dol in ko je videla želen učinek, odgagala ˝krast brikete˝.  Ta tepka moja mala me je do solz nasmejala :D
Evidentirano

bojans

• zverinica
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 89
    • From Ashes
« Odgovor #19 : četrtek 31 januar, 2013, 08:42:48 08:42 »

Na srečo ima predalnik dovolj mehek mehanizem zapiranja, da ne more uščipnit prstkov  :embarassed:
Magnetki pa zvenijo obetavno! In 100% potrebujeva najmočnejše, ker je Aička presenetljivo močna :girlpower:
Prišli bodo prav tudi za omaro s čevlji, ki je trenutno zaprta s stolico  :thnx:
Omare s smetmi pa na srečo ne moreta odpreti, čeprav pritečeta takoj, ko slišita šušljanje vrečk.

Evidentirano

jasmina

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 429
« Odgovor #20 : četrtek 31 januar, 2013, 09:36:40 09:36 »

Najina Jalla je pa prava spyderwoman, namreč spleza na omarico tako, da se s tačkami opre na steno, s hrbtom na omarico in pleza gor po steni, ko je dovolj visoko se hrbtno splazi na omarico  ROTFL 
Evidentirano
It is not part of a true culture to tame tigers, any more than it is to make sheep ferocious. (Henry David)

bojans

• zverinica
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 89
    • From Ashes
« Odgovor #21 : četrtek 31 januar, 2013, 11:08:19 11:08 »

Ta način plezanja obvlada tudi naša Aika (ali Pajka kot jo ponavadi kličemo) ::)
Znala je čisto malo odpreti vrata od omare in potem priplezati tudi na najvišjo polico tako, da se je s hrbtom opirala na vrata omare. Odkar smo jo pogruntali pa imamo omaro skozi odprto in najnižji dve polički prazni. Pa je dobila prostor za skrivanje plišastih igračk  :D
Evidentirano

BEKCH

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 12
  • Ljubo doma kdor ga ima.
« Odgovor #22 : četrtek 28 november, 2013, 16:41:03 16:41 »

Pri nas pa radirke pa copate skrije. :flag: Pa spala je v wc-ju.Drugače pa se fajn igra in zna skakat čez mojo roko 8).
« Zadnja sprememba: četrtek 28 november, 2013, 16:43:01 16:43 BEKCH »
Evidentirano

Matejca

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 23
  • Pik in As :)
« Odgovor #23 : četrtek 28 november, 2013, 18:29:21 18:29 »

Pri nas je nazadnje As taveliko metlo pod kavc odnesu, tko na hitro, da mi se dons ni jasno. Sem pometala kuhinjo, jo naslonila na zid, sla na wc, pridem nazaj pa metle nikjer. Pol sm pa slisala ropotanje pod kavcom pa pogledam je pa rocaj naskakoval  :supid:
Mata pa tud nasa slabo navado, ker uporabljata wc za igranje. Sem jima kakce nastavla, da bi ja vedela zakaj je tam tista skatla, ah kje, cez 2 ure sm jih mela ze pod tusem, ker sta bila umazana od dreka  :D
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.707
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #24 : četrtek 28 november, 2013, 21:11:31 21:11 »

Z radirkami bodite zelo pazljivi, sodijo med tiste stvari, ki jih zelo radi zgrizejo in pozrejo, kar se pa zna koncati slabo.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

BEKCH

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #25 : petek 29 november, 2013, 19:09:37 19:09 »

Zdaj ne more več na mizo po radirke, saj sem končno ugotovila kako ne more na mizo. Na srečo. :)
Evidentirano

BEKCH

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #26 : nedelja 01 december, 2013, 08:34:25 08:34 »

Z radirkami bodite zelo pazljivi

Hvala, da si to napisala, da zdaj vem.
Evidentirano