Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1]   Dol

Avtor Tema: Markiranje  (Prebrano 1360 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
Markiranje
« : četrtek 12 marec, 2009, 20:22:29 20:22 »

Ker zdaj nisem nasla ali je ta tema ze kje "naceta" sem jo kar na novo odprla....

Ker je Sashko ocitno  :ferret: ki se je zacel najkasneje gonit- pa se zdaj ni spustil testisov, me zanima kako naj bi izgledalo to "slavno" markiranje.... :think: Vem da smo nekje ze pisali o tem, da delajo kakor neke crtice, ampak Sash kar spusti luzico, potem pa se zacne lizat in potem se tisto luzico "pospravi" za sabo....  :mez: Se sicer "naguzi" kot da si bo obrisal rito, samo potem ni crtice ampak kar luzica.

Evidentirano
Takle mamo! ;)

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.707
  • Beastmaster
    • zverinice
Re: Markiranje
« Odgovor #1 : četrtek 12 marec, 2009, 20:46:54 20:46 »

Tako, da tista crtica ni crtica, ampak cela premica ...  :supid: Neo na trenutke vse skupaj opravi v enem kosu (pravzaprav je po eni dozi luprona bistveno boljse), kar pomeni 15 cm drekca in kaksne pol metra urina. Blazno fjan, skratka.  :P
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #2 : četrtek 12 marec, 2009, 20:53:53 20:53 »

Ja samo saj pravim, sploh ne naredi crto, ali premico ali karkoli podobnega temu.... Samo luzo.... Izgleda tako kot da bi mu uslo..... potem pa se gleda tako kot: ups, ka pa je to :blik: in se zacne lizat.... :think:
Evidentirano
Takle mamo! ;)

ursika_ursi

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 3.109
    • Photobucket
« Odgovor #3 : četrtek 12 marec, 2009, 20:54:41 20:54 »

Biba je delala čisto isto zadevo in potem se še je par cm vozila po riti :)
Evidentirano

chincha

• zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 245
« Odgovor #4 : četrtek 12 marec, 2009, 21:10:36 21:10 »

Moj Mufi, ki svoje testise zelo ponosno kaže svetu čeprav ima šele 4 mesece, pa še danes je tako veselo sexal eno nebogljeno malo dihurko, ampak še vseeno ne kaže kakih posebnih znakov markiranja... Razen črtic drekca, ki mu jih občasno rata narest, ker obvezno po opravljanju vsake potrebe si mi obriše ritko po mojem toplem podu  :supid: ... ampak to sem skoz mislila da je pač "normalno" in da nima veze z markiranjem.
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #5 : četrtek 12 marec, 2009, 23:44:12 23:44 »

Saj je. Pri markiranju pa se vse skupaj se raztegne ... Dejansko se pokaka med hojo, obrise rit, se polula in potem se po urini potegne z zadnjim delom telesa ... Fajn. Sploh, ce se ti mudi cez stanovanje in doma ne nosis copatov  :rolleyes:
Evidentirano

chincha

• zver
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #6 : petek 13 marec, 2009, 06:41:57 06:41 »

Ne nosiš copatov??? Pri petih dihurjih??? :agh: rada bi vidla tega junaka  :scared: hehe  ROTFL
Evidentirano

fritz

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 394
    • fly in amber
« Odgovor #7 : petek 13 marec, 2009, 07:55:57 07:55 »

copate su papuce?
mi ih uglavnom ne nosimo..jer ih fritzy vredno pospravlja i pak nam ih se neda iskat ili pukat odispod dvosjeda  :cheese:
fred jos ne markira a ima 9 meseci i testisi su mu spusceni  :embarassed:
al fritzy je predi kastracije se bila pocela tirat i je markirala makar je zenska..se po sud je ostavljala po par kapi urina kaj je imel drugac duhu neg prije teranja i posle kastracije  :rolleyes:
Evidentirano
fritzy & fred

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #8 : petek 13 marec, 2009, 15:41:20 15:41 »

Ne, seveda ne. Tudi spim (razen izjemoma, ce me zebe) bosa in s spuscenimi dihurji.  :) Obcasno imajo grizalne napade nog le po tusiranju.
Evidentirano

marjetica

• golič
  • *
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 9
Re: marjetica
« Odgovor #9 : sobota 14 marec, 2009, 07:09:11 07:09 »

jast mam en problem danes zjutraj sem prisla domov in v sobi kjer mam grizlija :ferret: je full full smrdelo ni se kastriran a je to zaradi tega da kaksne gonitvene smrade oddaja al je kaj druga narobe
Hvala
Evidentirano

marjetica

• golič
  • *
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 9
« Odgovor #10 : sobota 14 marec, 2009, 07:12:51 07:12 »

pa to markiranje tut kaj smrdi men je danes grizli nekaj naredu kar full smrdi ni za zdrzati a je to to
Evidentirano

chincha

• zver
  • Odjavljen Odjavljen
« Odgovor #11 : sobota 14 marec, 2009, 08:39:42 08:39 »

pa to markiranje tut kaj smrdi men je danes grizli nekaj naredu kar full smrdi ni za zdrzati a je to to

Najprej samo - nočem biti tečna ampak mene to vedno zelo moti, pa gotovo nisem edina - bi prosila, če uporabljaš ločila in velike začetnice, ker brez tega je tekst težko berljiv in nasploh neprijeten.

Sicer pa je meni slišati kot da tvoj Grizli spušča čisto običajne dihurske vonjave  :cheese: Tudi mene doletijo, če ga preveč pocrkljam (ker mu paše) ali pa go se veliko igra. Ampak to se mi je zgodilo le ene trikrat. Je pa obupno  :sick:
Prden je prvič spustil svoj pravi dihurski vonj, mi je Dr. Račnik rekel, da gotovo tega še nisem doživela, če mislim, da dihurček sploh ne smrdi. Da lahko v zaprti sobi rata ta vonj tako neznosen, da nekateri celo bruhajo, da je res nevzdržno. Če mene vprašaš je Grizli le malce posmrdel od navdušenja, pa se ni nič za bat - no pa zagotovo se ti bo še kdaj zgodilo....
Ampak jaz nisem noben strokovnjak, niti izkušenj nimam veliko, tako da naj kar še kdo drug kaj pove glede tega. :yes:
Evidentirano

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
« Odgovor #12 : sobota 14 marec, 2009, 11:34:33 11:34 »

Tudi meni se to sliši, kot dihurski "izpust". Moja dva to počneta kar pogosto. :rolleyes: Nekajkrat na mesec sigurno. Včasih od jeze, včasih od ugodja, lahko pa tudi brez razloga. :blik: In ja, je zelo neprijeten vonj, zaradi katerega se mi včasih solzijo oči, nekateri pa težko dihajo ob tem vonju. :sick: Če ti dihur spusti ta vonj v naročju, so oblačila samo še za v pranje.  :P
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.
Strani: [1]   Gor