Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: 1 [2]   Dol

Avtor Tema: Raziskovalna naloga o influenci pri dihurjih  (Prebrano 2158 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Ewa

• Član društva
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.219
    • Moje fotografije
Re: Raziskovalna naloga o influenci pri dihurjih
« Odgovor #15 : sobota 05 december, 2009, 14:16:08 14:16 »

Za moje se že ve, katero gripo imajo? Je pa zanimivo, da nihče ni imel vročine (vsaj ko sem jim merila temperaturo) in da tudi midve s sestro nisva imeli nobenih simptomov gripe, ampak sva samo par dni močno kašljali (verjetno cel blok ni spal  :pinch:). Je možno, da obstaja več verzij te gripe ali pa samo različno prizadene ljudi? Ker prijateljica jo je imela (par dni preden je zbolela in tudi med boleznijo nisva bili v kontaktu in tudi z dihurji ni prišla skupaj) in je bila en teden čisto povožena.  :think:
Evidentirano
“Let's think the unthinkable, let's do the undoable. Let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all.”
Douglas Adams

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
Re: Raziskovalna naloga o influenci pri dihurjih
« Odgovor #16 : sobota 05 december, 2009, 15:12:56 15:12 »

Ne, naslednji teden ti bom povedala. Zaenkrat smo prisli do Influence A, za podtip dolocit so pa potem se dodatni testi. Ampak glede na to kaj krozi, je najvecja verjetnost, da je H1N1.
Ja, seveda jo lahko prebolis dobesedno na nogah. Brez kaksnih hudih tezav. In ce se ravno ne potestiras (cesar vecina ljudi pac ne dela), lahko ne ves, da si jo imel.
Pri dihurjih ni bilo nekih prav zelo visokih temperatur. Samo eden je imel res povisano (39,9).
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.
Strani: 1 [2]   Gor