Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1]   Dol

Avtor Tema: Prepelicja jajca  (Prebrano 775 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Wishmistress

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.246
  • Mama Tvorica
    • www.tvorovi.com
Prepelicja jajca
« : sreda 03 april, 2013, 07:56:23 07:56 »

Mi obcasno davamo dihurjima prepelicja jajca, surova. Zadnjih parkrat sam zasledila da Baltazar in Lilith imajo zelo cuden iztrebek po tem (in naslednjih par iztrebkov). Prvi po jajco je obicajno zrnast, penast i rumen, pa je par njih po tem zrnasto, mukozno, driskavo ... well, nenormalno. Ostala banda pa ne demonstrira takve zadeve v wc-jih. Odlocala sam se da jajca Baltazaru in Lilith ne bom vec davala ker ne morejo prit k sebi en celi den. Ma kdo podobne izkusnje ko da za priboljsek surovo jajce?  :?:
Evidentirano
Blessed is the person who is too busy to worry in the daytime and too sleepy to worry at night

klawdyy

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 736
Odg: Prepelicja jajca
« Odgovor #1 : sreda 03 april, 2013, 09:04:56 09:04 »

Pri meni je po kurjih jajcih podobno. Vsi trije imajo penast, rumenkast in driskast iztrebek, vendar nisem opazila, da bi to na njih se kakorkoli drugače vplivalo. Prvi iztrebek je res čisto čuden potem pa se stanje počasi normalizira in je recimo tretji že čisto normalen. Jaz jim jajca vseeno dajem, ker se mi ne zdi, da bi se zaradi tega kakorkoli drugače počutili. Rumenjak pač malo požene in se mi to zdi čisto normalno.
Evidentirano

Masa

• moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.495
« Odgovor #2 : sreda 03 april, 2013, 10:26:18 10:26 »

Moji dobijo rumenjak ali pa mehko kuhana jajca vedno zamesana v hrano. Brez problemov.
Evidentirano

Wishmistress

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.246
  • Mama Tvorica
    • www.tvorovi.com
« Odgovor #3 : sreda 03 april, 2013, 23:07:39 23:07 »

tenkju :) ja sam se vec sparanoizirala, kot da bi dihurje od vceraj imela :)
Evidentirano
Blessed is the person who is too busy to worry in the daytime and too sleepy to worry at night
Strani: [1]   Gor