Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1]   Dol

Avtor Tema: puranja hrenovka  (Prebrano 771 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Afr0ditA

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 22
puranja hrenovka
« : četrtek 11 junij, 2009, 17:11:35 17:11 »

morm vas prašat...zadnjič sem jedla puranje hrenovke in mojmu biniju se je dobesedno zmešalo ko je to zavohal na vsak način je hotel zlestni na stol in na mizo do hrenovke vendar sem razmišljala da je tam notri marsikej in si nisem upala dati? kaj vi menite?
Evidentirano

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
Re: puranja hrenovka
« Odgovor #1 : četrtek 11 junij, 2009, 17:23:10 17:23 »

Jaz priznam :embarassed:  :ashamed: da se prekrsim in dam mikroskopsko velik koscek Sashotu ko "fehta" kaksne salame.... :angel: Ampak je to res obcasno- 1x/2 ali 3 mesece. Res zelo redko.
Evidentirano
Takle mamo! ;)

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #2 : četrtek 11 junij, 2009, 17:26:13 17:26 »

Da salam, hrenovk in podobnih zadev vec kot tolikokrat kot je napisala Bina, nimas kaj dajati ... Od enega koscka pa zagotovo ne bo nic hudega (ok, izjema so kaksne hudo zacinjene stvari, tistih se sploh ne daje).
m.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

Afr0ditA

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 22
« Odgovor #3 : četrtek 11 junij, 2009, 18:56:54 18:56 »

ok hvala vama sicer ga mam šele kratek čas ampak ta lumpek bi pojedu prav vse kar vidi
in pol se mi kr mal smili da more veš čas jest briketke ku mu pa ostalo tudi diši :D
dala mu bom res občasno mičken če bo pridn seveda :P
Evidentirano

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #4 : četrtek 11 junij, 2009, 19:11:34 19:11 »

No ja, pozabila sem prej se napisat, da dobi samo kake take salame, ki so ZELO MALO zacinjene! ;)
Evidentirano
Takle mamo! ;)

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #5 : četrtek 11 junij, 2009, 19:28:13 19:28 »

pol se mi kr mal smili da more veš čas jest briketke

Nikakor mu ni potrebno ves cas jesti samo briketov, pravzaprav jaz to toplo odsvetujem. Mora pa jesti hrano, ki je primerna za dihurje in razne salame, pastete in druga cloveska hrana, to pac niso ... Od majhnih (res majhnih in le obcasnih) kolicina mu sicer kaj hujsega kot kaksna driska ne bo, za znaten del prehrane pa to pac ni primerno.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #6 : četrtek 11 junij, 2009, 19:57:28 19:57 »

Saj mu lahko dajes nezacinjeno kuhano, peceno, surovo, predvsem piscancje meso  :yes: :cheese: Pogle malo temo o prehrani....
Evidentirano
Takle mamo! ;)

Manjica

• zverinica
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 156
« Odgovor #7 : četrtek 18 junij, 2009, 14:01:48 14:01 »

Moja Manja ima tudi rada naše(človeške klobase), no saj jih ne dobiva niti občasno, si je pa enkrat sama postregla z Mortadelo z olivami. Bilo je prav smešno. v Bistvu sem jaz jedel sendvič z Mortadelo in majonezo  in logično mi je ob robovih žemlje gledalo ven malo klobase. In ker je Manjo zanimalo, kaj imam(ona mora seveda vse videti in prevohati :yes:  ), ja ja ti  :ferret:  :evilgrin: radovednica. No in sem ji ponudil za povohat in poskusiti če bo želela malo majoneze, ampak ne, ona hams po tistem štiklu klobase in jo je zagrabla in potgnila, da se je odtrgal malo večji kos. nato pa šus pod mizo v sobi in se je tako mastila, da je bilo joj. Naj še enkrat povdarim, da je bilo to enkrat in edinkrat ko je dobila našo človeško klobaso, saj vem, da je Mortadela malenkost začinjena, vendar kolikor sem opazil je ni to prav nič motlo, celo uživala je. :hyper: Hmmm  no Orijena pa ne je. :no:  :angry: :wall: :supid:
Tako da po tistem pa ni več dobila nič klobase, da ji ne bi kaj resno zaškodilo.
LP
   M
Evidentirano
Strani: [1]   Gor