Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1] 2 3 ... 10   Dol

Avtor Tema: Jack  (Prebrano 4850 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.707
  • Beastmaster
    • zverinice
Jack
« : sreda 23 december, 2009, 16:39:37 16:39 »

Nov dom bo iskal samcek Jack.

Jack je star dobra 3 leta (tocen datum kotitve ni znan), kastriran, redno razglisten in cepljen proti pasji kugi. Vajen je dihurske druzbe, zato se bo oddajal izkljucno v dom, kjer bo imel druzbo drugega dihurja.

Pred oddajo bo cepljen proti steklini in cipiran. Oddajal se bo po pogojih Drustva Zverinice in s posvojitveno pogodbo.

Po besedah sedanje lastnice se razume s psi in ostalimi dihurji, ni pa primeren za druzine z majhnimi otroki in ljudi, ki z dihurji nimajo izkusenj, saj grize.

Upam, da mi ga v naslednjem tednu uspe dobiti k sebi, da lahko osebno ocenim njegov karakter in povem kaj vec.

Se nekaj slik, ki pa so vse stare priblizno dve leti in vse avtorska last dosedanje lastnice.

(Jack na desni)

m.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

Jana

• Glavni moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 2.981
Re: Jack
« Odgovor #1 : sreda 23 december, 2009, 17:00:46 17:00 »

@Bina: Tale črnuh bi bil idealna družba za Saškota.  :drool: :hyper: :cheese:
Evidentirano
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal.

Masa

• moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.494
« Odgovor #2 : sreda 23 december, 2009, 17:03:14 17:03 »

Kako je spicast  ::)
Ce ne bi bil moj decko tako zloben, bi lahko vsi pri meni stanovali.  :rolleyes:

Lep, upam da cimprej najde dom :)
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #3 : sreda 23 december, 2009, 17:18:10 17:18 »

Po besedah lastnice naj bi grizel takoj in vsakic, ko pride v kontaktom s kozo in ugrizi menda niso najbolj nedolzni (dve slikci sta v njegovem albumu v galeriji). Nikogar nocem strasiti, samo opozorilo, da vsak, ki se mu zdi zanimiv, pri sebi premisli, ce se je s tem problemom pripravljen soocit. Kot receno, o realnem stanju pa porocam, takoj, ko ga dobim v roke (upam, da drug teden). In poskrbim za nove slikce, jasno.
m.
Evidentirano

Petya

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 642
« Odgovor #4 : sreda 23 december, 2009, 19:19:38 19:19 »

He he... kaki hecko je  :)... škoda če res tolk grize  :(
Evidentirano

hellolucek

• zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 301
« Odgovor #5 : sreda 23 december, 2009, 19:49:05 19:49 »

ijoo to pa bi bla idealna družba za Pepija :cheese:  :ashamed:
Evidentirano
Tonček, Pepi & Mimi = Trijo adijo ;D

Majci_1

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.190
« Odgovor #6 : sreda 23 december, 2009, 19:59:29 19:59 »

Moj prijatel išče druzbo svojemu dihurčku :) Me je prosil če zasledim kaj na forumu da mu javim :)
Evidentirano
Maja & Nejc   we love ferrets <3

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #7 : sreda 23 december, 2009, 21:34:57 21:34 »

Ko bo Jack pripravljen za oddajo (kar zagotovo ne bo letos in bo objavljeno, ko bo), bom z vsemi interesenti opravila telefonski razgovor, ce bo potrebno (zaradi Jackovih specifik) tudi srecanje v zivo in se bom nato na podlagi tega odlocila za najustreznejsega lastnika.
m.
Evidentirano

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #8 : petek 25 december, 2009, 16:57:55 16:57 »

A se mi samo zdi, ali je Jack hrvat? :think: Pa izgleda mi TAKO suhcan.... Komaj cakam nove slike ::) :cheese:
Evidentirano
Takle mamo! ;)

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #9 : petek 25 december, 2009, 17:26:12 17:26 »

Sicer je, ampak mislim, da je popolnoma vseeno od kod je.
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #10 : sreda 30 december, 2009, 22:52:42 22:52 »

Jack je pri meni, zaenkrat nimam pojma kaksen je njegov karakter, saj sva danes za spoznavanje preutrujena oba.
m.
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #11 : četrtek 31 december, 2009, 16:31:25 16:31 »

Z Jackom sva danes imela spoznavni dan. Seveda ni tako grozen kot je bilo receno, do sedaj me se ni ugriznil, pa sva se igrala in cartala. Tudi dvignem ga lahko brez tezav (ni potrebno cakat, da ti sam pride v narocje), je pa res, da sem nekoliko previdna in da mu prstov ravno ne nastavljam za grizenje. Tako da mislim, da je sicer na zacetku res grizel in s tem prestrasil svoje bivse lastnike, da so zaceli uporabljat rokavice, ko so jih sneli, pa ...  :evilblack: :evilgrin: .

Do mack je super (se igra), Spele se ne boji, z dihurji ga nisem imela skupaj, ampak glede na videno z macki, mislim, da ne bo problematicen.

Je pa res precej suh. Res je, da je lazje konstitucije, ampak kaksen ekstra gram mu ne bi skodil.

Po novem letu bo veterinarsko pregledan, pogoji za oddajo ostajajo enaki (poleg tistih, ki so zapisani tule) - torej, sel bo k nekomu, ki ima z dihurji izkusnje, ki ze ima kaksnega dihurja (raje ne mladica) in nima majhnih otrok. Vsaj od zacetka bo namrec potrebna previdnost pri rokovanju z njim.

m.
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #12 : petek 01 januar, 2010, 18:48:44 18:48 »

Dan. (nisem mis)

Tukajle se kar lepo vidi njegova konstitucija (je bolj "spicast"), pa tudi to, da bi lahko imel nekaj gramov vec, zaenkrat tehta "bednih" 974g, pri cemer smo jih nekaj ze dodali. Ce bi ga videla in ne bi vedela kaksnega spola je, bi rekla, da je samicka.

Sicer sva imela danes nekaj vzgojnih trenutkov, namrec hotel je zlesti nekam kamor ne sme in ker se s prepovedjo ni strinjal, je poskusil ugrizniti. Ampak, ko je videl, da ne gre, se je hitro premislil. Tako da kot receno, nekaj previdnosti je pri rokovanju z njim potrebne, se ga da pa povsem brez tezav dvigniti in tudi cartati v narocju (nad cemer sicer ni nadnavdusen). Od igrac so mu se najbolj zanimivi tunelcki, zogice, piskajoce igrace in skatle za kopanje ga ne zanimajo prav dosti. Pa macki so precej zanimivi. ga bo pa potrebno malo razigrati, zaenkrat je precej zadrzan, sicer se razzivi in tudi gaga, ampak ni to to.

Brez tezav je prenesel menjavo hrane, zelo rad ima malt pasto, ne mara mesa (zaenkrat ga s tem ne mucim)in je navajen na uporabo napajalnika. WC uporablja skoraj brezhibno - vceraj je imel eno "nesreco", sicer gre tudi med igro v kletko, kjer ima wc in tam opravi potrebo.

Zelim, da gre k nekomu, kjer bo lahko vecino casa spuscen, saj se mu vidi, da je do sedaj prezivel precej casa v kletki in nocem, da je tako.
m.
Evidentirano

Bina

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.961
    • BinaBana- moj album
« Odgovor #13 : petek 01 januar, 2010, 19:38:45 19:38 »

Oooooooooooo :hearts: :hearts: Bogica shujsana!!
Evidentirano
Takle mamo! ;)

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #14 : petek 01 januar, 2010, 19:40:05 19:40 »

Prav debel ne bo nikoli, je podobne konstitucije kot Oli. Ampak nekje do 1100 bi pa scasoma skoraj moral priti.
Evidentirano
Strani: [1] 2 3 ... 10   Gor