Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1]   Dol

Avtor Tema: Odgovorno lastništvo psa  (Prebrano 760 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
Odgovorno lastništvo psa
« : nedelja 27 junij, 2010, 20:29:03 20:29 »

Veterinarska uprava Republike Slovenije je izdala knjižico z naslovom "O odgovornem lastništvu psa". Namen publikacije je posredovanje pomembnih informacij lastniku od takrat, ko se odloči za nabavo psa, do trenutka, ko se mora od psa posloviti.

Gre torej za kratka "navodila za ravnanje s psi", za katera upajo, da bodo lastnikom in skrbnikom pomagala pri vsakodnevnih vprašanjih glede ravnanja s psi.

Knjižica bo brezplačno na voljo v veterinarskih ambulantah, objavljena pa je tudi na spletni strani VURS (Povezava do knjižice) . V kratkem bo na voljo tudi v angleškem jeziku.

Na Veterinarski upravi upajo, da bo knjižica doprinesla k zavedanju slovenske javnosti, da je lastništvo psa odgovornost in da lahko lastniki z ustreznim ravnanjem preprečijo številne neprijetnosti in tudi nevarnosti.

Izid knjižice je nadaljevanje delovanja VURS na področju ozaveščanja slovenske javnosti v zvezi z odgovornim lastništvom živali, ki ga je začela v letu 2008 z medijsko akcijo "Moja žival, moja odgovornost".
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

pridna

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 1.008
Evidentirano
I don't need anger management - I just need people to stop pissing me off! (NA)
Strani: [1]   Gor