Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1]   Dol

Avtor Tema: Kajenje  (Prebrano 2469 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

ursheeka

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 39
Kajenje
« : nedelja 25 november, 2012, 13:05:40 13:05 »

Živjo,

moram povedat, da sem res veliiiiiiko brala forum in se samo še bolj navdušila nad  :ferret: . je pa ena stvar, ki je nisem zasledila, bi pa rada vedela preden se preveč navdušim nad idejo, da bom dejansko imela dihurčka. zanima me naslednje. Z mojim sva oba kadilca  :embarassed: . sicer kadiva samo v dnevni, ampak tudi kletka naj bi bila v dnevni. Dostop bo imel drugače po celem stanovanju, razen v kuhinji ( teoretično  :) ). V kletki bi sicer preživel samo čas, ko sva v službi i(takrat se pač ne kadi), ponoči pa bi spal kjer bi mu pač pasalo. stanovanje sicer nikoli ni pretirano zakajeno, ker večinoma skos zračim, pa me vseeno zanima kako velik problem je to, kar se tiče dihurčkov.
Evidentirano
Sometimes, the smallest things take up the most room in your heart.

Masa

• moderator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 4.495
Odg: Kajenje
« Odgovor #1 : nedelja 25 november, 2012, 17:41:26 17:41 »

Najbolj zdravo sigurno ni. Kadi se tudi pri nas doma, ampak zelo redko takrat ko so dihurji zunaj. Postavi kletko v prostor, kjer je cim manj dima, umetne svetlobe in kjer ni pretoplo. To je zelo pametno narediti tudi nasploh. :)
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #2 : nedelja 25 november, 2012, 19:27:33 19:27 »

Postavi kletko v nek drug prostor, ne ravno tja kjer kadita ...
Med tem kako ti dojemas prostor kot ne ravno zakajen in kako ga dojema zival, se posebno dihur, ki mu je voh najpomembnejsi cut, je bistvena razlika.
« Zadnja sprememba: nedelja 25 november, 2012, 19:29:34 19:29 maja01 »
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

ursheeka

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 39
« Odgovor #3 : nedelja 25 november, 2012, 19:44:54 19:44 »

saj ravno to sem potem premišljevala...meni se že lahko zdi da ni preveč zakajeno, za eno majčkeno živalco je pa res hitro preveč. sem tudi že našla nov prostor za kletko, ki se mi zdaj (po odgovoru Maše) zdi bolj primeren (več dnevne svetlobe in brez talnega gretja).
Evidentirano
Sometimes, the smallest things take up the most room in your heart.
Strani: [1]   Gor