O dihurjih > Vedenje, vzgoja in socializacija

sprememba vedenja

(1/9) > >>

petra55:
Pozdravljeni!

Pri nas doma imamo težave z novim obnašanjem Wini od kastracije dalje  :/
Kar se tiče prehranjevanja je vse normaln, pije tudi normalno, iztrebek ima normalen. Problem je v njenem spremenjenem vedenju. Nič več se ne igra, vse kar poskušamo, da bi jo pritegnili k igri, je nezanimivo. Ves svoj čas pa porabi za to, da pešači okrog nog (predvsem mojih) in jih grizlja, pri tem pa se oglaša na nek prej neznan način (sem posnela, vendar čakam fanta, da pride domov in spremeni format posnetka). Res je postala precej neznosna, ker niti stari dobri "NE" pri tem ne pomaga. Vse kar dela je to njeno "čudno" gaganje in grizljanje nog in to precej vztrajno - ne odneha, dokler je ne damo v kletko, ko pa jo spustimo, spet prične s svojo rutino. Tu pa tam se spomni na svojega starega Piska (igračka) in ga prestavi iz enega skrivališča v drugo. In to je ves njen dan.

Kakšna razlaga, nasvet, karkoli?  :hm: Moja stopalca so že pošteno pogrizena... :(

§Jessy§:
Sprememba hormonskega ravnovesja...

Masa:
Meni zveni kot navidezna brejost...  :?:
Kdaj pa je bila kastrirana?

petra55:
Kastrirana je bila 13.2.2013

maja01:
Hormoni ... Ali se je pred kastracijo gonila, ali pa je bila tik pred tem, da se zacne ... Obicajno traja za "eno brejost", se pravi okorg 40 dni, da se zadeve umirijo.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version