O dihurjih > Vedenje, vzgoja in socializacija

Napadanje

(1/3) > >>

Bina:
Danes me je po dolgem casu Sash spet kar konkretno ugriznil oz. grizel. V bistvu je skakal vame.... :blik:

Najprej smo se igrali, potem je zacel gagat pa se vrtet, se prevale in kroge je tacel sam od sebe delat- spominjal me je na kakega ptica, ki osvaja in dela neumnosti, da bi bil vsec samicki..... 8)
Potem pa je zacel, kakor, hodit stran in spet nazaj, in skakat v moje roke in grist.... in to konkretno! Vsakic sem ga zagrabila za gubo, odstranila, pa je naredil krog in spet skocil vame....  :blik: ko ni dosegel roke, je skocil v nogo, v stegno pa v glezenj, kar mu je bilo blizje. Potem me je zagrabil za roko- za 2 prsta hkrati in zacel stiskat! Z drugo roko sem ga prijela za gubo in se "drla" FUJ, pa je samo se bolj stiskal! :angry: In ker nisem mogla nic drugega naredit (obe roki sta bili zasedeni) sem zacela jaz grist njega :supid: Ja vem "kr neki" ampak enostavno nisem mogla naredit nic drugega, ker enostavno ni popuscal, ampak je vedno bolj stiskal :agh: :blik:
Potem mi je priskcil na pomoc fant, da mu je razprl gobcek, da je spustil moja 2 (boga) prsta :supid:

To verjetno delajo hormoni kaj?  :think: Recite da ja, ker tole napadanje ni fajn.... Mi je fant potem rekel, da je zadnjic enkrat tudi vanjga takole skakal- ga napadal.... :batine: Ali ima se kdo drug take izkusnje pred kastracijo?
Po drugi strani, pa kar naprej hodi za mano?! :angel: :think:

aella:

--- Citat: Bina - petek 20 februar, 2009, 19:55:44 19:55 --- In ker nisem mogla nic drugega naredit (obe roki sta bili zasedeni) sem zacela jaz grist njega :supid: Ja vem "kr neki" ampak enostavno nisem mogla naredit nic drugega, ker enostavno ni popuscal, ampak je vedno bolj stiskal :agh: :blik:

--- End quote ---

Nimam pametnega nasveta zate...na vprašanje o hormonih ti bo maja znala povedati. Moram ti pa reč da si me fajn nasmejala  ROTFL Zdaj vsaj vem, da nisem edina ki je ugriznila žival nazaj  8)

Bina:
Ja kaj naj bi pa drugega naredila?  ROTFL ROTFL Z nogami ga pa tudi nisem mogla "prijet", saj nisem opica ali pa papagaj LOL :cheese:

aella:
Mislim da se nekje prebrala ali slišala, da je dobro začet vriskat kot da si ponorel, ker pol žival vidi (ok, sliši), da je premočno prijela.  :think:

ursika_ursi:
Ja, to me malo spominja na mojo Bibo pred kastracijo...Enkrat je konkretno skočila vame in me pogrizla :blik: :pinch:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version