O dihurjih > Alergije, kožne spremembe

Izgubljanje dlake

(1/13) > >>

katja:
Živjo!! Opazila sem, da Oskar močno (vsaj meni se tako zdi) izgublja dlako... Ko ga božam, grejo stran kar celi šopi... Drugače nima nobenih mest, kjer bi bil brez dlake... A je možno, da samo menjava dlako (ob malo čudnem času), al gre za kaj drugega??
Lp,
K

Wishmistress:
po moje je mozno da menja dlako. nasi jo tud menjaju zdaj, ne zdi se mi neki cuden cas, prej se mi zdi da vsaki dihur ma svoj cas menjave dlake. dobro ga pregledaj da ne bi imel podrocja kje je dlaka cist pala dol in je plesast. ce ga takih ni, verjamem da nimas razlog za sekiranje.

maja01:
Je mozno, se posebno, ce do sedaj manjeva dlake nisi opazila. Sicer pa, bomo videli cez par dni ...  ;)

Majci_1:
Moj Debeli je po cele šope zgublal dlako, kar sem prvič to videla na samički ko je povrgla da ja ustala brez dlake, in sem bila cela panična da se mojmu samčku to dogaja, a se je izkazalo da sam dlako menja, zdej pa ma tako bogo dlako skoraj je nima mene je pa skoraj kap ko nisem vedela zakaj gre.Ampak mu že raste nova  :cheese: 

iris94:
Jaz sem pred parimi dnevi pri Lukeju opazla da mu manjka lep del dlake.
Je mogoče ker je zdaj čas,da izgublja dlako in dobiva zimsko dlako ali je pa kaj narobe. :think:
Lepo prosim za nasvete.

Lp iris

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version