O dihurjih > Alergije, kožne spremembe

Izguba dlake na repu

(1/5) > >>

pijek:
jas bi vprašala če bi kdo mogoče vedel kaj bi blo narobe če dihurki izpade dlaka na spodnji strani repa ampak samo poleti pol pa nazaj zraste? ful me skrbi...sam na ptuju veterinarji ne vejo kaj bi sploh naredili,zdaj pa čakam da pride eden vererinar z dopusta,ki se spozna na dihurčke in bi prosla če kdo kaj ve približno kaj storit bi bila zelo hvaležna

mashy:
Veliko dihurjem poleti odpade dlaka na repu. Če zraste nazaj, potem ni treba skrbet. Moja dva sta bila lani poleti oba brez dlake, pozimi pa imata ful močan rep.

Majci_1:

--- Citat: pijek - sobota 15 avgust, 2009, 17:13:40 17:13 ---jas bi vprašala če bi kdo mogoče vedel kaj bi blo narobe če dihurki izpade dlaka na spodnji strani repa ampak samo poleti pol pa nazaj zraste? ful me skrbi...sam na ptuju veterinarji ne vejo kaj bi sploh naredili,zdaj pa čakam da pride eden vererinar z dopusta,ki se spozna na dihurčke in bi prosla če kdo kaj ve približno kaj storit bi bila zelo hvaležna

--- End quote ---

LP glede dlaka ti ni treba skrbeti moj dihurček je čist pipan, rep pa ima kot mala podgana. Vsi dihurčki poleti skoraj zgubijo dlako.

Pozimi jo pa nazaj dobijo  :rolleyes:

pijek:
joj najlepša vam hvala,jaz pa sem tak prestrašena že bila da sem klicala v vse veterinarske ambulante če bi vedli kaj je narobe,pa tu na ptuju in okolici nobeden nima pojma. :no:
zdaj pa bom le spala ponoči.
hvala še enkrat!! :happy64:

maja01:
Temu se rece rat tail (ce bos googlala) in se s tem sooca kar nekaj dihurjev. Zadeva je nenevarna, vse kar je, izgleda grdo, ce se pa brezdlacno podrocje zacne siriti na bazo repa ali celo po hrbtu navzgor, je pa drugo ...

Mislim, da smo o tem zadnjic pisali v temi o Nike in Willyju , kjer sem obljubila, da napisem nekaj vec. Sestavek imam ze skoraj spisan in morda mi ga danes uspe dokoncati.
m.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version