O dihurjih > Vedenjske motnje / spremembe v obnaĊĦanju

Glasanje ob spanju, opravljanju wc-ja, ...

(1/2) > >>

Wishmistress:
zadnjih par tednov (se mi zdi da bi moglo bit i mesecev) sva zasledila da Valkyra spusca precej zvokov ob spanju. kot da bi obcasno zacvilila ili zamrcala, ne vem kako da opisem tale zvok. mi se tud zdi da je zacela ispuscat zvoke kot da se napreze ob opravljanju wc-ja, pa tud tako ko zeva (sori, ne vem kako se rece) ispusca cvilece zvoke - slicno kot ljudje obcasno ko zevajo. to zadnje obcasno delajo tud drugi dihurji. se mi zdi da pri opravljanjo potrebe spusca tale zvok ker vec dolgo ma prebavne motnje od Medrol terapije. pomazem joj z AD hrano, Ekolostrumom, Linexom in Venterjem in si upam da cimprej pridemo na VEF v LJ kjer bomo morda ugotovili neko terapijo ki joj bo znormalila crevesa za en dolzi period.

ne vem ali bi se trebala sekirat oko teh zvukov ob spancu in zevanju al pa je to neki normalen ciklus spremembe v vedenjo  :think:

Masa:
Maximus tudi jamra... Ampak samo med spanjem. Sem tudi precej radovedna, ali je to pac samo zaradi tega, ker je tak ogromen bajs, ali je za tem kaj drugega  :think:

maja01:
V spanju od ne prav dolgo nazaj, cvili, oz. jamra tudi Taz. Zaenkrat sva se z Racnikom odlocila, da jo dava na terapijo za artritis, glede na starost in to, da ze dolgo jemlje medrol (prehranski dodatki - glukozamin, hondroitin, ester C, bosvelia). Se mi zdi, da malo bolje je, jo bom pa ob priliki malo preslikala (kar bi itak morali zaradi kontrole morebitnih metastaz).
m.

ursika_ursi:
Biba na vsake toliko med spanjem zacvili, to pa je tudi to.

maja01:
Aja, morda kdo narobe razume, skoraj vsi dihurji (in ostale zivali) v spanju kdaj "govorijo" Tole, o cemer pise Petra in o cemer pisem jaz, pa je prav jamranje/stokanje in v mojem primeru vem, da je od bolecin, oz. neudobja.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Sitemap 
Go to full version