Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1]   Dol

Avtor Tema: Gaganje med spanjem?  (Prebrano 488 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

Živalca

• zverinica
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 130
Gaganje med spanjem?
« : sreda 23 november, 2011, 17:17:26 17:17 »

Zdravo ne vem če pišem v pravi podtemi ampak vseno. Zadnje čase se mi zdi da Roxy spušča med spanjem ene zvoke podobne gaganju, včasih bolj po tiho včasih bolj na glas in me zanima kako to, da se je komaj sedaj začela po 3eh letih tako oglašati med spanjem? Vsaj zdi se mi da se prej ni. Je pa zanimivo da gaga zelo poredko in sicer od takrat dalje ko je bila kastrirana se pravi kako leto pa pol. Ko sem pa jo kupil pa je takoj začela gagati med igro.
Evidentirano
:jupi:

Anja

• huda zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 561
Re: Gaganje med spanjem?
« Odgovor #1 : ponedeljek 09 januar, 2012, 09:00:44 09:00 »

Te ze nekaj lepega sanja :) ... mene bolj skrbi, ko Kami med spanjem krici...me je skor kap sredi noci... :agh:
Evidentirano

Čuno

• žverca
  • **
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 23
Odg: Gaganje med spanjem?
« Odgovor #2 : torek 28 avgust, 2012, 14:45:11 14:45 »

Jaz imam tudi eno vprašanje v zvezi z gaganjem. Gaganje naj bi načeloma pomenilo navdušenje, veselje in je pozitivna reakcija če prav razumem. No, naš Čunzl včasih izbere čuden čas za gaganje.. Na primer, če pade med tem ko nori kot zmešan po sobi. Zadnič me je skoraj kap, ko je ful čudno padel iz postelje in sem se v tistem trenutku ustrašila da se zna na tak način kaj poškodovati, ampak on je takoj stekel stran in med tekom gagal. Ali pa ko me zverina grize, ga primem za gubo in okregam, ko pa spustim prijem začne gagati.. Sicer ga nikoli ne primem močno, ampak me vseeno zanima ali je možno da gagajo tudi iz bolečine?
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
Odg: Gaganje med spanjem?
« Odgovor #3 : torek 28 avgust, 2012, 15:56:27 15:56 »

1. obstaja vec razlicnih nacinov "gaganja" in imajo razlicen pomen.
2. tisto med tekom, padanjem in norenjem je navdusenje, zelo verjetno tudi tisto drugo, ko ga primes, lahko je pa tudi jeza oz. razburjenje.
3. pri bolecini slisis razliko, obicajno je bolj krik kot "gaganje".
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.
Strani: [1]   Gor