Forum Zverinice

Prosimo, da se prijavite or registrirate .

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino prijave
Napredno iskanje  

Novice:

Vse nove uporabnike naprošamo, da se najprej predstavijo v forumu O članih in upoštevajo pravila foruma.
Hitri vodnik za nove in bodoče lastnike
Društveni telefon: +386 70 775 734
Vabimo vas, da se nam pridružite v Facebook skupini Zverinice

Strani: [1]   Dol

Avtor Tema: Grizenje kablov  (Prebrano 735 krat)

0 Uporabnikov in 1 gost spremljajo to temo.

spela

• Član društva
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 138
Grizenje kablov
« : petek 15 februar, 2013, 14:19:57 14:19 »

Torej moja hiperaktivna Šjora :ferret: grize kable od mojega računalnika, najraje ima kabel od interneta :D. Zdaj me pa zanima ima kdo podobne izkušnje, kajti nevem kako naj ji to drugače preprečim kot, da jo kar naprej gledam in "odganjam" stran. Nekje sem zasledila, da, če kunec grize kable, da jih oviješ z aluminjasto folijo ali pa, da se dobijo neki limonini namazi za kable. Bi to pomagalo za dihurja?
Evidentirano

klawdyy

• zverina
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 736
Odg: Grizenje kablov
« Odgovor #1 : petek 15 februar, 2013, 14:34:48 14:34 »

Dvomim, da bi karkoli od tega pomagalo. Mislim, da je najboljša rešite, da ji preprečiš dostop. Od mojih nima noben dostopa do nikakršnih kablov, edino če jih res nonstop gledam, ker vedno kaj uštimajo. To se pravi vsi kabli zvezani skupaj in pritrjeni visoko nad tlemi, tisti, ki gredo po tleh so v roru, računalnik pa imam na polici, na katero dihurji ne morejo.
Evidentirano

maja01

• Administrator
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 10.706
  • Beastmaster
    • zverinice
« Odgovor #2 : petek 15 februar, 2013, 14:46:16 14:46 »

Ne bo pomagalo. Kupi tiste cevi ali plasticne tunelcke, ki so namenjeni spravljanju kablov.
Evidentirano
You become responsible, forever, for what you have tamed.

Mija

• zver
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 222
« Odgovor #3 : nedelja 17 februar, 2013, 21:19:51 21:19 »

Pri nas je isto... Kabli so najboljši, sploh tisti od prenosnika! Edina stvar, ki res pomaga, da jih dvigneš na dihurju nedosegljivo mesto.
Evidentirano

žiži

• Član društva
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 388
« Odgovor #4 : ponedeljek 18 februar, 2013, 08:47:03 08:47 »

:hyper: kabli. No nas kabli ne interesirajo (hvala bogu), imamo pa zelo močan apetit na ˝ježke˝ .
Tako, da grizemo ježka iz kabla za računalnik, torbe za prenosnik, uspeli smo celo uničit jakno ker smo rokave pogrizli do neprepoznavnosti (seveda če je bil ježek zapet in nedostopen)  :flag:  Ta obsesija je tako močna, da je ni mogoče preprečiti ker bomo nardil vse, da lahko grizemo tisto kar nam gre v usta...
 :drool:
Evidentirano

bojans

• zverinica
  • Odjavljen Odjavljen
  • Komentarjev: 89
    • From Ashes
« Odgovor #5 : ponedeljek 18 februar, 2013, 10:12:22 10:12 »

Aička je tudi čisto mahnjena na ježke. Jo zaposlijo podobno kot vitaminska pasta - okolica takrat ne obstaja   ::) :supid:

S kabli pa načeloma nimamo težav z izjemo kabla iz sesalca, ki kasira ugrize takrat, ko ga vlečeš iz reže. Sva pa vse kable na udaru zaščitila s plastičnimi tunelčki za kable in ni bilo težav (razen tega, da sta se v kotih kdaj nanje polulale in je to lepo steklo not v kanalček...  :sick:).
Evidentirano
Strani: [1]   Gor